امیر حسین پیروانی، مربی تیم تراکتورسازی با انتشار پیامی در صفحه شخصی اش از این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در پیامی که سرمربی سابق تیم ملی جوانان و امید به همین بهانه منتشر کرده است این چنین آمده است: بعد از تیم ملی امید تقدیر بر این شد که روی نیمکت تراکتورسازی بنشینم. خدا را بابت این اتفاقات شاکرم چرا که چیزهای تازه ای آموختم. حالا که در آستانه جدایی از این تیم قدیمی، ریشه دار و محبوب قرار دارم بر خود لازم می دانم تشکر ویژه ای داشته باشم از آقای زنوزی، مالک باشگاه به خاطر حسن اعتمادش و هم چنین فراهم کردن همه مقدمات قهرمانی در تیم. از مربیان بزرگ و همکارانم در فصلی که گذشت نکات تازه ای آموختم. با بازیکنان بزرگ تیم روزهای خوبی داشتم و هواداران پرشور و پر هیجان تیم برای من و همه اعضا روزهای خوبی را رقم زدند، به همین خاطر شایسته تحسین و تقدیرند. ما همه در کنار هم تلاش خود را بکار گرفتیم تا قهرمان شویم اما متاسفانه نشد و شرمنده هواداران شدیم. هر چند بر این باورم مانع قهرمانی ما اتفاقات غیر فوتبالی بود.

فوتبال ادامه دارد. با تلاش های مالک، مدیر عامل باشگاه و هم چنین آقای الیاسی و آقای آذری نیا و مربی خوب و بازیکنان خوبی که جذب شده اند، تیم به طور حتم می تواند مسیر قهرمانی را دنبال کند و در فصل جدید به اهدافی که دارد دست یابد. از صمیم قلب برای تراکتورسازی آرزوی موفقیت می کنم. باید تشکر ویژه ای از کادر پزشکی، اجرایی و تدارکات تیم در فصل گذشته داشته باشم چرا که آنها هم با همه نیرو برای قهرمانی تیم تلاش کردند و در روزهای خوب و بد در کنار کادر فنی و بازیکنان بودند.

تراکتورسازی بزرگ تر از نام هاست و با پشتوانه عظیمی به نام تماشاگر عاشق به مسیر ادامه می دهد و از آنجایی که فوتبال ادامه دارد رویای قهرمانی دوباره زنده خواهد شد. با وجود اینکه اکنون تقدیر بر جدایی است آنچه که در ذهن باقی مانده از یک فصل حضور در جمع مردم با مرام تبریز و تیم پرشور تراکتورسازی چیزی جز خوبی نیست. پس با خاطره ای خوش و برای آغاز یک ماموریت جدید تراکتورسازی را ترک می کنم.

و حرف آخر؛ برای تراکتورسازی و طرفداران این تیم بهترین ها را از صمیم قلب آرزو می کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.