دنیزلی و خنده هایی که هرگز ندیده‌اید

سرمربی ترک تبار تراکتور شور و حال در تمرینات تیمش ایجاد کرده است.

9YFv3xtEG79z

به گزارش فرتاک ورزشی؛ اگر این روزها سری به تمرینات تراکتور بزنید، هرگز نشانه هایی از حال بد و نامیزان بازیکنان در اواخر فصل گذشته را نمی یابید؛ بی تردید تماشای تصاویر تمرینات این را به شما می رساند که انگار آنها فصل قبل قهرمان شده اند و حالا برای تکرار این قهرمانی بارشان را می بندند. شور و حال و شوخی و خنده و فضای شادی که در تمرینات تراکتور ایجاد شده در کنار برنامه های تمرینی فشرده دستاورد حضور مصطفی دنیزلی در تبریز است. مربی ترک تباری که کارنامه اش نشان می دهد کارش را بلد است و در آستانه 70 سالگی اسبش را برای کسب موفقیتی دیگر زین کرده است.

دنیزلی از روزی که هدایت تراکتور را برعهده گرفته با روش خاص خود سعی دارد تا در کنار تمرینات سختی که برای بازیکنان در فصل بدنسازی در نظر می گیرد شادابی را به شاگردانش هدیه کند و به همین خاطر رویه جالبی در پیش گرفته است. او در حین تمرینات مدام با بازیکنانش شوخی می کند و حتی کار به تمرینات ورزش های دیگر هم کشیده است.

در حاشیه تمرینات این روزهای تراکتورسازی کشتی گرفتن بازیکنان با مربیان و هم تیمی هایشان و حتی خود آقامصطفی امری بدیهی است و باعث ایجاد نشاط شده است. دنیزلی که انسان خوش خنده ای هم هست مدام این خنده ها را با شاگردانش اشتراک می گذارد .

او تنبیهات جالبی نیز برای بازیکنانش در نظر گرفته و هر بازیکنی نتواند آیتم های تمرینی را درست انجام دهد، باید جلوی چشم آقا مصطفی و زیر شلاق او شنای سوئدی برود تا به این شکل جریمه شود. همین موضوع نیز دلیل بالا رفتن روحیه بازیکنان و انگیزه آنها برای اجرای تمرینات است.

شاید دنیزلی دقیقا همان کسی است که تراکتورسازی فصل گذشته نداشت؛ او هرگز خصوصیات اخلاقی عجیب توشاک و لیکنز را ندارد و هرقدر بازیکنان از این دو مربی دل خوشی نداشتند، حالا با آقا مصطفی همه توان شان را برای کسب موفقیت گذاشته اند. آنها با دیسیپلین و نظم دنیزلی خودشان را وفق داده اند و در کنار آن برای رفاقتی که این مربی با آنها دارد، همه کار خواهند کرد.

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.