استقلالی ها این روزها بر اسب مراد سوار شده و خبرهای خوب یکی پس از دیگری میرسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال تهران در طی چند فصل گذشته نتوانست به آن نتایجی که باب میل هواداران است دست یابد و از آن بدتر این که در طی همین چند سال گذشته، رقیب دیرینه آنها همراه با برانکو و ستاره هایش، توانست با اقتدار سه بار متوالی بر روی سکوی قهرمانی لیگ برتر بایستد تا ناراحتی آبی پوشان در این زمینه چند برابر شود.
هواداران استقلال که در این خصوص چند سالی می باشد با ناراحتی لیگ را به پایان می رسانند، در فصل گذشته با حضور مامه تیام و درخشش او در بازی هایی که برای استقلال انجام داد، در حال فراموش نمودن ناکامی ها بودند که به یکباره با جدایی این بازیکن از استقلال روبرو شدند تا مدیران این باشگاه در بدترین شرایط ممکن و با اوج نارضایتی از سوی هواداران روبرو شوند.
 بعد از جدایی تیام، مدیران استقلال در این اندیشه بودند تا با جذب یک ستاره، جای خالی او را پر کنند که در این راستا با پاتوسی به توافق رسیدند.
این بازیکن اگرچه هم مانند تیام برای استقلالی ها تاثیرگذار نبود، اما به جرات می توان گفت که با بازیهای خوبی که از خود به نمایش گذاشت، هواداران را خوشحال نمود، به طوری که آنها خواستار ادامه حضور او در استقلال بودند.
 در فصل نقل و انتقالات تابستانی، زمزمه های جدایی این بازیکن به گوش رسید و این که استقلال نتوانست شرایط حضور آن را فراهم نماید ، چرا که باید آنها مبلغ رضایتنامه را به باشگاه کیپ تاون پرداخت می کردند که این امر میسر نشده بود.
 اما امروز یک خبر خوب به گوش هواداران رسید و آن هم این بود که خطیر معاون باشگاه استقلال که به دوبی سفر کرده بود تا با پاتوسی مذاکره و در نهایت توافق نماید، موفق به این امر شده است و این یعنی خیال هواداران در این خصوص نیز راحت شده  و باید گفت آنها این روزها بر اسب مراد سوار هستند و منتظر اتفاقات خوب در لیگ نوزدهم می باشند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.