بازیکنان تیم پرسپولیس از اردوی این تیم در کشور ترکیه رضایت دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سروش رفیعی درباره اردوی پرسپولیس گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و اردوی خوبی داریم. تا اینجا هم شرایط اردویی ما رضایت‌بخش است و همه چیز خوب بوده است. 

وی ادامه داد: روز اول هوا بارانی و مه‌آلود بود و این مسئله کار ما را سخت کرد اما الان همه چیز خوب است. 

رفیعی تصریح کرد: خوشبختانه شرایط خودم هم خوب است. نیاز به کار بدنسازی خوب داشتم و تا اینجا همه چیز خوب پیش رفته و امیدوارم که بتوانیم به مرز آمادگی برسیم.

وی درباره اینکه به شرایط ایده‌آل رسیده است یا نه، ادامه داد: هنوز نیاز دارم که از لحاظ بدنی بیشتر کار کنم اما بیشتر از نظر ذهنی آماده هستم و به امید خدا به شرایط بهتر از این هم خواهم رسید. هواداران ما مثل همیشه ما را حمایت می‌کنند و تحت هر شرایطی حامی ما بودند. ما آنها را دوست داریم و برای آنها احترام قائل هستیم. در تیم ما بازیکنان بسیار خوبی هستند و کادر فنی جدید ما هم عالی است و فقط نیاز به حمایت هواداران داریم تا بتوانیم امسال هم سال خوبی داشته باشیم و آنها را خوشحال کنیم. 

* شایان مصلح درباره شرایط اردوی تیم پرسپولیس گفت: شرایط اردویی ما خوب است و آب و هوای خوبی حاکم است. امیدوارم که اردوی خوبی داشته باشیم و امیدوارم بدون مصدوم کار را ادامه دهیم. 

این بازیکن افزود:‌ خوشبختانه همه تمرینات را به خوبی انجام می‌دهم فعلاً فقط فوتبال بازی نمی‌کنم اما همه کارهای تمرینی را با جان و دل انجام می‌دهم.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان دیگر بازیکن پرسپولیس هم در مورد اردوی پرسپولیس افزود: شرایط خوبی در ترکیه داریم و اردوی پیش‌ فصل خوبی برگزار کردیم. امیدوارم روز به روز به آمادگی بیشتر برسیم و قول می‌دهیم امسال هم مثل سال‌های قبل با جان دل سال خوبی پشت‌سر بگذاریم.

وی افزود:‌ می‌خواهم خودم را به همه مردم ثابت کنم و اینکه از نظر بدنی آمادگی خوبی دارم و شرایط خوبی برای من به وجود آمده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.