قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه سایپا، از برنامه های نارنجی پوشان برای حضور در جام شهدا، میزبانی فصل جدید و تعویق لیگ برتر گفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مرتضی فراهانی؛ قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره باشگاه سایپا با بیان اینکه آماده حضور در جام شهدا هستیم به روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا گفت‌: کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان باتوجه به دعوتی که برای حضور در جام شهدا بود، برنامه ریزی انجام داده و آماده حضور در این جام هستیم . برای ما بزرگداشت نام شهدا مهم است و نه نام برگزار کننده این جام.

مرتضی فراهانی در پاسخ به تعویق افتادن مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران گفت: ابتدا چند سوال‌ دارم، اگر قرار به برگزاری مسابقات نبود چرا جلسه هم اندیشی مربیان را برگزار کردند؟

آیا لیگی که هر ساله با برنامه انجام میشد در طول  و انتهای فصل دچار وقفه های ناخواسته نمی شد؟ گناه و جایگاه تیم های با برنامه در این فوتبال چیست؟

مسئول تجهیز ورزشگاه ها کیست؟ آیا مجهز کردن ورزشگاه ها ظرف مدت یک الی دو ماه امکان پذیر است؟ باید بگویم متاسفانه اختلاف نظر ها و این بی برنامگی به تیم های با برنامه ضربه میزند و این برای فوتبال ایران مناسب نیست.

 قائم مقام مدیر عامل گفت: با مسئولین ورزشگاه دستگردی برای میزبانی فصل جدید لیگ برتر به توافقات نهایی رسیده ایم و در برنامه های باشگاه طبق توافقاتی که با مسئولین شهر اسلامشهر داشته ایم به دنبال بازسازی و تجهیز استادیوم هفت هزار نفری شهدا اسلامشهر هستیم و با تکمیل آن، میربانی خود را در فصول آینده در این شهر انجام دهیم.

فراهانی در پایان خاطر نشان کرد به دنبال کمک به توسعه ی فوتبال  در ایران هستیم در اردوی داخلی پیش فصل‌ مان این امر را پیگیری کردیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.