سرمربی تیم فولاد خوزستان درباره جدایی ایمان مبعلی از این تیم توضیح داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در اولین نشست خبری این باشگاه برای فصل جدید درباره خبر جدایی ایمان مبعلی از فولاد اظهار داشت:  شب قبل از اردوی سوم تیم، آقای مبعلی با من تماس گرفت و گفت با آقای رضایی مدیرعامل باشگاه صحبت کرده‌ام و نمی‌خواهم در کادرفنی حضور داشته باشم. خود من کاملا مخالف بودم و اعلام کردم هر طور که شده است باید بیایی ولی مبعلی اعلام کرد اصلا علاقه‌ای به مربیگری ندارد و نمی‌خواهد بیاید.

او افزود: فکر می‌کنم مشکلاتی که آقای مبعلی سال گذشته داشت، مزید بر علت شد که این اتفاقات رخ دهد. من و آقای مبعلی سال‌های سال کنار هم بازی و زندگی کرده‌ایم و واقعا از صمیم قلب او را دوست دارم زیرا از نظر فوتبالی و شخصتی فرد خوبی است. دوست داشتم کنار ما باشد ولی متاسفانه تصمیم گرفت و نیامد. اگر همین الان هم بیاید در به روی او باز است و می‌تواند کنار ما باشد. همین امروز من دوست دارم مبعلی کنار ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره جانشین ایمان مبلعی نیز عنوان کرد: قطعا یک نفر از خود خوزستان که مورد اطمینان و امین من باشد و او را بشناسم، انتخاب می کنم تا بتوانیم هم به یکدیگر کمک و هم برای موفقیت فولاد تلاش کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.