سرپرست باشگاه شاهین بوشهر: لیگ برتر دیرتر از 25 مرداد شروع شود به ضرر ما خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسی گر سرپرست باشگاه شاهین بوشهر می‌گوید ورزشگاه خانگی این تیم به آمادگی نسبی رسیده و تاخیر در برگزاری مسابقات لیگ برتر تا اینجای کار به سود تیمش بوده است.

سعید مسی‌گر، سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره تاخیر برگزاری مسابقات لیگ برتر و اینکه آیا این تاخیر به نفع تیمش خواهد بود یا خیرگفت:‌ تاخیر در برگزاری لیگ برتر تا حدودی به نفع ماست. ما تمریناتمان از همه تیم‌ها زودتر آغاز کردیم و در حال تکمیل دوره بدنسازی خود هستیم. لیگ برتر اگر از  25 مرداد شروع شود برای ما عالی است اما اگر دیرتر از این تاریخ آغاز شود، به ضرر ما خواهد بود.

وی ادامه داد: اگر لیگ برتر از بازه تاریخی 25-20 مرداد ماه دیرتر آغاز شود، تیم‌های دیگر به آمادگی می‌رسند و همچنین دوره بدنسازی ما طولانی می‌شود و این مساله به ضرر ما می‌شود.

مسی‌گر درباره روند آماده‌سازی ورزشگاه شهید مهدوی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: طبق جلساتی که با رئیس اداره ورزش و جوانان استان بوشهر انجام شد، قرار است تا 20 مرداد ورزشگاه تحویل تیم داده شود. نواقص ورزشگاه تقریبا برطرف شده و قرار است برای مساله بلیت الکترونیک، با چند شرکت مذاکرات لازم را انجام دهیم و با یکی از این شرکت‌ها به توافق نهایی برسیم.

او در پایان وضعیت آماده‌سازی تیمش برای فصل آینده مسابقات لیگ برتر گفت:‌ تیم ما نسبت‌ به تیم‌های دیگر لیگ برتری کار خود را زودتر آغاز کرد و سه اردو در تهران، بروجن و شیراز داشتیم و زیر نظر عبدالله ویسی فرایند آماده‌سازی خود را انجام دادیم. امیدواریم بتوانیم در مسابقات لیگ برتر عملکرد موفقی داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.