عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال می گوید هیچ توصیه ای برای بخشش محرومیت تماشاگران پرسپولیس در بازی افتتاحیه لیگ انجام نشده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی دادرس درباره پرونده تجدید نظر خواهی پرسپولیس برای بخشش محرومیت تماشاگرانش در دیدار افتتاحیه لیگ عنوان کرد: در 10 روز گذشته حدود 50 پرونده برای بررسی به کمیته استیناف آمده که ما به نوبت آنها را بررسی می کنیم. واقعیت این است که هنوز به پرونده تجدید نظر خواهی پرسپولیس نرسیدیم اما به نوبت آن را نیز بررسی خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: اینکه برخی در بوق و کرنا می کنند که ما می خواهیم محرومیت پرسپولیس را ببخشیم، گمانه زنی آدمهای مریض است و ما به این هذیان گویی ها توجه نمی کنیم. قطعا با مشاهده دفاعیات و بررسی همه جوانب بر اساس عدالت حکم می دهیم. خیالتان راحت باشد که به ذهنیت های غلط توجهی نمی کنیم و هرچه قانون باشد را اجرا خواهیم کرد.

عضو کمیته استیناف درباره زمان اعلام حکم درباره محرومیت هواداران پرسپولیس گفت: سعی خواهیم کرد تا چند روز قبل از شروع لیگ برتر حکم را صادر کنیم.

دادرس در پاسخ به این پرسش که آیا فشاری از مقامات بالادست برای بخشش محرومیت پرسپولیس آمده، افزود: اصلا اینطور نیست. نه کسی توصیه ای کرده و نه ما به توصیه ها توجه نمی کنیم. خیالتان راحت باشد که هیچ فشاری روی کمیته استیناف نیست و همه هم می دانند که نباید به ما فشاری وارد کنند، چون اثر گذار نیست. ما بر اساس عدالت کارمان را انجام می دهیم و حکم صادر می کنیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.