پرسپولیس به ثبات مدیریت نیاز دارد

پرسپولیس در این فصل با انتصاب های تازه در سطح آکادمی فوتبالش سعی دارد در بخش فوتبال پایه نیز شرایط خوبی داشته و در سازندگی نیز عملکرد مناسبی داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدپنجعلی مدیرآکادمی فوتبال پرسپولیس در رابطه با شرایط تیم های پایه این باشگاه گفت:« خداراشکر شرایط تیم های پایه و آکادمی ما امسال خیلی خوب است. امروز هم یک برد آوردیم. بازهم می گویم که امسال شرایط تیم هایمان خوب است.»

او درباره آکادمی پرسپولیس گفت:« آکادمی کارش باید سازندگی باشد و ما سعی داریم در این بخش به تیم و باشگاه کمک کنیم.»

کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران در ادامه درباره شرایط تیم بزرگسالان پرسپولیس هم گفت:« تیم خیلی خوب است و با انجام بازی های دوستانه آماده می شود. من معتقدم که تیم شرایط خیلی خوبی دارد و می تواند موفق باشد؛ تنها چیزی می تواند به تیم ضربه بزند حاشیه است چرا که انسجام را از بین می برد.»

محمد پنجعلی همچنین در رابطه با تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس هم گفت:« من از تغییرات خبری ندارم. تنها چیزی که می دانم این است که یک باشگاه برای موفقیت به ثبات نیاز دارد. یکی از مشکلات پرسپولیس همیشه این بوده که تغییرات زیادی را در سطح مدیریت داشته است. هر مدیری که می آید برای اجرای برنامه هایش به زمان نیاز دارد. امیدوارم پرسپولیس نیز در این مورد به ثبات برسد.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.