شماره هفت پرسپولیس در نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال بر تن مهاجم برزیلی این تیم خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

خوزه جونیور درباره پیوستن به پرسپولیس اظهار داشت: در این مدت درباره پرسپولیس آنقدر خوانده ام و شنیده ام که بدانم در تیم خیلی مهمی بازی می کنم و در ایران و آسیا پرطرفدارترین است.

مهاجم جدید برزیلی سرخپوشان افزود: از این که در یک تیم پرطرفدار و سرشناس مثل پرسپولیس بازی خواهم کرد خوشحال هستم. هر جای دنیا باشید بازی در چنین تیم هایی خاص است.

وی ادامه داد: البته می دانم هواداران تیم به قهرمانی عادت کرده اند و باز هم چنین انتظاری دارند. خودم را آماده کرده ام تا بتوانم بهترین کارایی را داشته باشم. دوست دارم گل های زیادی بزنم. البته باید دید سرمربی چه وظایفی را از من می خواهد و در خدمت تیم خواهم بود. روزهای پرهیجان را از همین حالا احساس می کنم.

براندائو درباره شماره پیراهنی که انتخاب کرد، خاطر نشان ساخت: ابتدا به شماره ۹ و ۹۹ فکر می کردم ولی وقتی شنیدم شماره ۷ خالی است، آن را خواستم. بعد هم که درباره این شماره برایم گفتند که تن چه بازیکن بزرگی بوده است نسبت به آن علاقمند تر شدم.

مهاجم پرسپولیس گفت: فهمیدم این شماره برای پرسپولیسی ها خیلی مهم است. مهم ترین پیراهن در بزرگترین تیم است.  من هم می خواهم برای پرسپولیس بازیکن مهم و موثری باشم که البته به کمک هم تیمی ها نیاز دارم.

وی ادامه داد: به من گفتند صاحب این پیراهن آقای پروین است. رسم این است که از او اجازه بگیرم. بعد هم گفتند در تماسی که داشتند این اجازه را گرفته اند. از آقای پروین ممنون هستم. به ایشان و هواداران قول می دهم تمام تلاش خودم را می کنم که ارزش این پیراهن و این شماره حفظ شود.

بازیکن برزیلی سرخپوشان در پایان افزود: بی صبرانه منتظرم همبازیان جدیدم را ببینم و با هواداران زیاد در ورزشگاه روبرو بشوم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.