تیم شهرخودرو در هفته اول لیگ برتر در خانه پیکان با دو گل به پیروزی رسید

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم پیکان تهران و شهر خودرو مشهد از ساعت ۱۹:۱۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند. تیم مشهدی با سرمربی‌گری یحیی گل‌محمدی با خرید ستاره‌های لیگ برتری به دنبال تکرار نتایج درخشان فصل ‌گذشته خود هستند.

با حرکت زیبای محمدی مهر و ارسال او صاحب یک موقعیت فوق العاده شدند و پرواز یونس شاکری و با ضربه سر زیبای او اولین گل را برای شهرخودرویی ها به دنبال داشت.

در دقیقه ۲۴ روی حرکت زیبای محمدی مهر و ارسال او تیم شهرخودرو صاحب یک موقعیت فوق العاده شد و پرواز یونس شاکری و ضربه سر او اولین گل برای شهرخودرویی‌ها به ثمر رسید

تیم مشهدی باز هم به حملات پردامنه خود ادامه داد تا اینکه روی حرکت دیدنی روح‌الله باقری در میان مدافعان پیکان، موقعیت خوبی برای شهرخودرو به وجود آمد و در نهایت با ضربه دقیق به گوشه دروازه پیکان، دومین گل این تیم در نیمه اول به دست آمد.

در نیمه دوم پیکانی‌ها در صدد جبران گل‌های خورده بودند و موقعیت‌های خطرناکی هم روی دروازه شهرخودرو ایجاد کردند که واکنش‌های فوق‌العاده مهدی رحمتی مانع از گلزنی آن‌ها شد.

این بازی در نهایت با نتیجه ۲-۰ به نفع شهرخودرو به پایان رسید تا شاگردان یحیی گل محمدی با شگست پیکانی‌ها با سه امتیاز شیرین به مشهد بازگردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.