مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باشگاه کلی انرژی صرف مقابله با انواع شایعات و حاشیه‌ها می‌کند و دیگر قرار نیست از درون بخواهیم شاهد حاشیه‌سازی باشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید برخی اخبار به قدری کذب هستند که تعجب‌آور شده‌اند. با فتحی گفت‌وگویی انجام دادیم که می‌خوانید.

در تمرین عصر دوشنبه بین ۳، ۴ بازیکن جر و بحث رخ داده است. آیا باشگاه به این قضیه ورود می‌کند؟

در جریان بازی درون تیمی یک فوتبال جدی و درگیرانه وجود داشته و در فوتبال درگیری‌ها و برخورد‌هایی وجود دارد که طبق شنیده‌های من باعث شده دو، سه بازیکن بگومگو کنند و بحث آن‌ها تا رختکن ادامه داشته است. منتظر ارسال گزارش این اتفاق هستیم و اگر مورد به وجود آمده خارج از عرف فوتبال بوده باشد با مقصران برخورد خواهد شد. باشگاه کلی انرژی صرف مقابله با انواع شایعات و حاشیه‌ها می‌کند و دیگر قرار نیست از درون بخواهیم شاهد حاشیه‌سازی باشیم. امیدوارم موضوع به وجود آمده خارج از عرف نباشد، چون در غیر این صورت با بازیکنان مذکور برخورد می‌شود.

به موضوع شایعه‌سازی‌ها اشاره کردید، می‌شود چند مثال بیاورید؟

مورد که بسیار است، اما به عنوان مثال گفته‌اند قرارداد آقای استراماچونی ۳ میلیون یورو غرامت می‌گیرد یا اینکه مطرح شد ایشان به فرودگاه رفته و برگشته است یا اینکه گفته‌اند فتحی به استراماچونی علاقه‌مند نیست که واقعاً این‌گونه شایعه‌سازی برای تیمی که میلیون‌ها هوادار با احساس و دلسوز دارد ناجوانمردانه است یا بحث تغییر مدیریت راه می‌اندازند در حالی که وزیر مصاحبه کرده و گفته قرار نیست تغییراتی رخ دهد. از آن طرف برخی می‌آیند و اعلام آمادگی می‌کنند.

بدهی‌های باشگاه این نگرانی را به وجود آورده استقلال از حضور در لیگ قهرمانان محروم شود، اصل موضوع چیست؟

باید بگویم یک ریال از این بدهی‌ها مربوط به دوران من نبوده است. این بدهی‌ها از سال‌های قبل باقی مانده و ما در حال حاضر به دنبال جلب رضایت دوستان و تسویه با آن‌ها هستیم. خطر حذف استقلال بسیار جدی است و مشکل و چالش اصلی این روز‌های ما همین پرونده بدهی‌هاست. کادر مدیریت جدید باشگاه استقلال بیش از ۱۰ میلیارد تومان پرداخت کرده و هنوز ۴، ۵ میلیارد بدهی داریم. از عزیزانی که در استقلال بودند و استقلالی محسوب می‌شوند خواهش می‌کنم با باشگاه تعامل داشته باشند و به اصطلاح راه بیایند.

چرا استراماچونی از رسانه‌ها دوری می‌کند؟

ایشان به دلایل شخصی دوست نداشتند در نشست خبری حضور پیدا کنند، ولی با استراماچونی صحبت کردم و این نکته که در خدمت رسانه‌ها باشند را گفتم. امیدواریم از بازی سوم ایشان در نشست‌ها شرکت کنند.

رابطه‌تان با سرمربی تیم خوب است!

اگر به اخبار فضای مجازی باشد که جوابی ندهم بهتر است، اما در واقعیت بنده به عنوان مدیر چرا نباید رابطه‌ام با سرمربی خوب باشد؟ قرارداد سرمربی در زمان کدام مدیرعامل منعقد شده است؟ هدف بنده به عنوان مدیر و آقای استراماچونی به عنوان سرمربی چه چیزی جز موفقیت استقلال می‌تواند باشد. وقتی هدف مشترک است و دنبال موفقیت تیم هستیم باید در کنار هم با قدرت به کارمان بپردازیم.

در بازی رفت استقلال و پرسپولیس شما میزبان هستید، چگونه می‌خواهید ۹۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی را به هواداران استقلال اختصاص دهید؟

شناسایی هواداران خودی و رقیب غیرقابل تشخیص است. الکترونیکی شدن بلیت‌فروشی حرفه‌ای و خوب است و زمانی که به خوبی جا بیفتد به فوتبال‌مان کمک می‌کند، اما این سامانه که قادر به تشخیص هواداران تیم‌ها نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.