مهاجم اسبق سرخپوشان گفت: پرسپولیس نتیجه نگرفت، چون به تاکتیک کالدرون نزدیک نشده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اشپیتم آرفی در تحلیل عملکرد پرسپولیس مقابل تراکتور، نظرات جالبی دارد. او می‌گوید روند تاکتیکی تیم خوب است، اما این موضوع به گل تبدیل نمی‌شود، چون هنوز بازیکنان پرسپولیس با تفکرات کادر فنی هماهنگ نشده‌اند.

مهاجم پیشین سرخپوشان در این خصوص به ما گفت: «نمی‌توانیم به خاطر یک شکست بگوییم پرسپولیس دیگر شانس قهرمانی ندارد. به نظرم در این فصل که برخی تیم‌ها قدرتمندتر از گذشته شده‌اند، نباید منتظر بود که یک تیم بتواند همه بازی‌هایش را با برد پشت سر بگذارد. شکست هم یک نتیجه است، اما این موضوع اهمیت دارد که بعد از باخت، چه نتایجی رقم بخورد.»

او اضافه کرد: «پرسپولیس در ۳، ۴ سال گذشته یک تیم بسیار خوب و قدرتمند بود که سه قهرمانی پشت سر هم را به دست آورد، اما این دلیل نمی‌شود که بگوییم کار آسانی انجام داده است. فصل قبل، یک شرایطی در تیم بود و امسال شرایط کاملاً فرق کرده است. کالدرون را مربی بدی ندیدم. اگر پرسپولیس نتیجه نگرفت به خاطر آن بود که بازیکنان این تیم هنوز با تاکتیک مدنظر مربی تیم هماهنگ نشده‌اند. اگر این اتفاق رخ دهد، شرایط هم تغییر می‌کند.»

آرفی افزود: «یک دسته از هواداران هستند که پرسپولیس را دست‌کم گرفته‌اند. فکر می‌کنم این‌طور نیست؛ پرسپولیس تیم خوبی دارد و بازیکنان می‌توانند خودشان را ثابت کنند. نباید فقط از این تیم انتقاد کرد. برخی تیم‌ها و مربیان شاید یک فصل را با شکست شروع کنند، اما رفته رفته بهتر می‌شوند و می‌توانند نتایج خوبی بگیرند. من به این تیم خوشبین هستم و امیدوارم خیلی زود بتواند شکست در تبریز و مقابل تراکتور را جبران کند. این را هم بگویم که تراکتور تیم خیلی خوبی بود. سرعت بازی آن‌ها برایم جالب بود زیرا توانستند به خوبی، اهداف مربی را در زمین پیاده کنند. من در تبریز بازی کردم و با جو استادیوم این شهر آشنا هستم به همین دلیل مطمئنم تراکتور یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است.»

این بازیکن که در دوران فوتبالش حواشی زیادی را تجربه کرد، در نهایت گفت: «یکی از مشکلات فعلی پرسپولیس این است که به راحتی گل نمی‌زند. شنیدم برخی از علیپور ایراد می‌گیرند، اما به نظر من، علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است، اما به اندازه‌ای که برای گلزنی لازم است، توپ ندارد. اگر در هر بازی، توپ‌های بیشتری برای علیپور ارسال شود، او به راحتی می‌تواند گل‌های بیشتری هم بزند.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.