منصوریان در شرایطی تیمش را مقابل پارس جنوبی جم راهی میدان کرد که 10 غائب داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ذوب آهن که در هفته اول لیگ برتر مقابل سایپا در خانه بازی را با نتیجه 3 بر 2 واگذار کرد، در دیدار هفته دوم مقابل پارس جنوبی جم به تساوی بدون گل دست یافت تا حالا با یک امتیاز به مصافِ تراکتور برود.

علیرضا منصوریان که حالا با یکی از مدعیان اصلی لیگ نوزدهم باید در خانه دست و پنجه نرم کند، با غیبت 10بازیکن اصلی تیم در بازی هفته دوم روبرو بوده و امیدوار است این تعداد در مقابل تراکتور به پایین ترین حد ممکن برسد.

مهم ترین غائبان ذوب آهن سه سرباز تیم هستند؛ یعنی مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر و احسان پهلوان که خدمت سربازی آنها 19 شهریور ماه تمام می شود؛ با این حال با توجه به تعطیلاتی که در فاصله 19 تا 24 شهریور وجود دارد، باید دید آیا مدیران باشگاه ذوب آهن می توانند مجوز این سه بازیکن تاثیرگذار را برای بازی مقابل تیم سابقشان از سازمان نظام وظیفه بگیرند یا خیر. این درخواستی است که علیرضا منصوریان از مدیران باشگاه داشته و روی آن تاکید هم دارد.

علاوه بر سه سربازی که هنوز حضورشان مشخص نشده است، ذوب آهن مصدومان سرشناسی نیز در اردوی خود می بیند که باقر صادقی، میلاد فخرالدینی، زبیرنیک نفس، محمدرضا خلعتبری و ارسلان مطهری هستند ولی این امیدواری وجود دارد که آنها برای بازی هفته سوم آماده شوند و تنها خلعتبری است که قطعا به این بازی نمی رسد.

در نهایت منصوریان دو غائب نیز در ترکیب خود مقابل پارس جنوبی جم داشت که حالا با پشت سر گذاشتن این محرومیت، محمدزاده و چراغعلی آماده بازگشت به میادین هستند.

با تمام این تفاسیر علیرضا منصوریان امیدوار است تعداد غائبان تیمش مقابل تراکتور از 10 به عدد بسیار پایین تری و حتی صفر برسد تا تیمش را با بهترین شرایط مقابل شاگردان دنیزلی آرایش بدهد. در این بین اما مهم ترین خواسته سرمربی ذوب آهن، بازگشت سه سرباز تیم به ترکیب است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.