علی شجاعی، هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: یکی از هدف‌های مهم من رسیدن به پیراهن تیم ملی است و با عملکردم ویلموتس را مجبور می‌کنم تا دعوتم کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی شجاعی در مورد عملکرد تیمش در دو هفته ابتدایی لیگ برتر اظهارداشت: تیم ما با اینکه قبل از شروع فصل با مشکلات مدیریتی روبه‌رو بود، ولی تمرینات بسیار خوبی را زیر نظر محمدرضا مهاجری پشت سر گذاشتیم و خیلی خوب بدنسازی کردیم. در بازی اول با گل‌گهر هم مستحق برد بودیم و باید از دو بازی شش امتیاز می‌گرفتیم، ولی گرفتن چهار امتیاز هم بد نیست. ما اگر این روند را ادامه دهیم می‌توانیم جایگاه خوبی را در جدول به دست بیاوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نساجی پتانسیل گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را دارد؟»، بیان کرد: اکثر تیم‌ها دنبال گرفتن سهمیه هستند و هر تیمی که شرایط فنی خوبی داشته باشد و از امکانات خوبی هم بهره ببرد به هدفش نزدیک‌تر خواهد شد. هدف‌گذاری تیم ما هم این است که امسال پدیده لیگ برتر شویم و خیلی بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم.

شجاعی که در این فصل پیراهن شماره 10 نساجی را بر تن دارد، در این مورد گفت: در تیم‌های پایه این شماره را بر تن می‌کردم و آقای گل نوجوانان و جوانان شدم. این پیراهن برایم خوش‌یمن است و امیدوارم در نساجی هم بتوانم گل‌های زیادی بزنم. البته پوشیدن این پیراهن بار سنگینی را روی دوش من ایجاد می‌کند و باید بهترین عملکرد را داشته باشم. هدف من بعد از انجام بازی‌های تأثیرگذار، این است که در همین فصل به پیراهن تیم ملی برسم. باید با عملکرد خوبم ویلموتس را مجبور کنم تا به تیم ملی دعوتم کند. خوشبختانه این مربی توجه زیادی به لیگ دارد و عملکرد بازیکنان جوان را هم زیر نظر می‌گیرد.

وینگر نساجی در ارتباط با خوشحالی بعد از گلش در بازی با پیکان تصریح کرد: من بازی‌های دیبالا را دنبال می‌کنم و به بازی این مهاجم علاقه دارم. از این به بعد هر وقت گل بزنم باز هم به سبک دیبالا خوشحالی خواهم کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.