علی سامره، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است برخی مدیران قدیمی و پیشکسوتان باشگاه به دنبال تزریق آرامش به این تیم نیستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی سامره درباره شرایط تیم فوتبال استقلال پس از حضور آندره‌آ استراماچونی اظهار داشت: با تغییراتی که در کادر فنی استقلال ایجاد شد، تفکرات جدیدی وارد تیم شده و سرمربی استقلال هم که یک مربی جوان و باانگیزه است. استقلال در زمینه بازیکن هم با تغییرات زیادی مواجه شده است. شاید بازیکنان فعلی تجربه بازیکنان بزرگ را نداشته باشند، اما باانگیزه هستند و باید به آنها فرصت داد و اعتماد کرد تا خودشان را پیدا و در آینده‌ای نزدیک، مشکلات فنی و تاکتیکی تیم را برطرف کنند.

وی ادامه داد: در دو بازی قبلی استقلال در اوج بدشانسی، پنج امتیاز از دست داد و در بدبینانه‌ترین حالت باید چهار امتیاز می‌گرفت. این شرایط هواداران را دودل کرد که آیا می‌توانند به تیم اعتماد کنند یا خیر، اما معتقدم که این تیم بهتر خواهد شد و باید به استقلال فرصت داد. استراماچونی یک مربی باانگیزه است و دوست دارد اتفاقات خوبی برای خود و تیمش رخ دهد. متأسفانه قبل از شروع فصل، اتفاقاتی در مورد خطیر و جذب بازیکنان خارجی رخ داد و بحث مترجم هم حاشیه‌هایی ایجاد کرد که مسئله‌ساز شد و ذهن این مربی را درگیر کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.