جمله قدرشناسانه از انصاری فرد

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که او به زودی با برانکو جلسه برگزار می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از بحران های پیش رو برای مدیرعامل جدید پرسپولیس، موضوع برانکو ایوانکوویچ است. او با طلبی نسبتا زیاد ایران را ترک کرد و به الاهلی عربستان پیوست و این در حالی رقم خورد که تیم مدیریتی سرخ ها از پرداخت معوقات او و همچنین توافق با مرد کروات، سر باز می زدند.

اما حالا انصاری فرد حداقل در ظاهر رویه دیگری را اتخاذ کرده و قصد دارد به زودی با برانکو ایوانکوویچ دیدار کند. او امروز گفت: به برانکو و مدیر برنامه او اعلام کردیم آماده توافق هستیم و مدیر برنامه اش موافقت کرد. در اولین فرصت که منابع مالی تامین شود، تفاهمنامه را امضا می کنیم و پولش را می دهیم.

نکته اصلی تامین منابع مالی است. پیش تر مدیران پرسپولیس اعلام کردند که طلب برانکو آماده است و او «دوشنبه» می تواند برای گرفتن آن به ساختمان باشگاه بیاید. اما حالا انصاری فرد می گوید که باید یک بار دیگر این منابع مالی تامین شوند.

مدیر جدید پرسپولیس تاکید دارد که برانکو برای سرخ ها زحمت کشیده و جای او و پرسپولیس در فیفا نیست. به هر حال باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ می دهد و آیا موفق ترین مربی خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس می تواند طلب خود را با «مذاکره بدون شکایت» وصول کند یا خیر.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.