دروازه‌بان تیم صنعت نفت آبادان گفت: روی کسب امتیاز بازی با پرسپولیس حساب باز کرده‌ایم و ارزش امتیاز گرفتن از بازی‌های بزرگ را خوب می‌دانیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد دریس دروازه‌بان تیم صنعت نفت آبادان در خصوص بازی حساس‌شان در هفته سوم در ورزشگاه آزادی با ما به گفتگو نشست.

* شرایط تیمتان چگونه است؟

ما دو بازی خوب برگزار کردیم. در بازی اول فولاد که برای ما بسیار مهم بود را شکست دادیم و پس از آن در دومین شهرآورد خوزستان با تیم نفت مسجد سلیمان بازی کردیم که مساوی شد. من فکر می‌کنم جمع کردن توشه چهار امتیازی از دوبازی در ابتدای فصل برای ما قابل قبول است. ما با شرایط خوب تمرین کردیم و برای دیدار با پرسپولیس خودمان را به شکل عالی آماده کرده‌ایم.

* اما گفته می‌شود اسکوچیچ چندان از تیم رضایت ندارد؟

اسکوچیچ مربی خوب و تاکتیک‌محوری است. خیلی روی نظم تأکید دارد و معتقد است کار‌هایی که در تمرین با ما انجام می‌دهد باید به نحو احسن اجرا شود. این خواسته به حق اسکوچیچ هست و خوشبختانه بازیکنان تاکتیکی خوبی داریم که حتماً با تلاش زیاد سعی می‌کنیم تا خواسته اسکوچیچ را برآورده سازیم.

* در مورد بازی با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی چه صحبتی داری؟

پرسپولیس قوی است و با حفظ شاکله اصلی تیمش از فصل قبل چند بازیکن هم اضافه کرده و در ورزشگاه آزادی هم فقط برای برد می‌آید. ما هم برای بازی با پرسپولیس با برنامه هستیم و حریفی دست و پا بسته نخواهیم بود. ما روی کسب امتیاز بازی با پرسپولیس حساب باز کرده‌ایم و ارزش امتیاز گرفتن از بازی‌های بزرگ را خوب می‌دانیم.

* باخت پرسپولیس به تراکتور و بازی بعدی آن‌ها با استقلال روی این بازی اثر دارد؟

بله پرسپولیس در بازی قبل شکست بدی را متحمل شد، اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و هیچ بازی‌ای را نمی‌توان با بازی دیگر مقایسه کرد. ما می‌دانیم که پرسپولیسی‌ها فقط برد می‌خواهند تا به استقبال شهرآورد بروند، اما ما هم با گرفتن چهار امتیاز از دو شهرآورد نمی‌خواهیم بازی بزرگ و امتیازش را به راحتی از دست بدهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.