گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس این را که مدیرعامل باشگاه از مسائل درونی تیم خبر داشته باشد، ضروری دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گابریل کالدرون در پایان نشست خود با محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبرنگار سایت این باشگاه گفت: از روز اول با هم صحبت کردیم و قرار شد در کنار هم و در قالب یک تیم کار کنیم. من و مدیرعامل باشگاه مسئولیت‌های مهمی در باشگاه داریم که باید با هم هماهنگ باشیم. من داخل زمین و ایشان در خارج از زمین مسئولیت‌ها را بر عهده داریم و در نشست‌مان هم درباره همین مسائل صحبت کردیم. تاکنون جلسات مثبتی با آقای انصاری‌فرد داشته‌ام و هماهنگ بوده‌ایم. امیدوارم این همکاری به خوبی ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: به نظر من مدیرعامل باید از تمام موارد داخل زمین خبر داشته باشد. من دلم نمی‌خواهد که مدیرعامل باشگاه فقط روی سکو باشد و از بالا همه چیز را نظاره کند. ما باید در طول هفته هم با یکدیگر کار کنیم و دائماً در تماس باشیم. این‌گونه جلسات هم برای همین هماهنگی‌هاست.

کالدرون درباره آینده تیم پرسپولیس هم گفت: وضعیت تیم خیلی خوب است. امیدوارم حمایت کامل از سوی تیم مدیریتی باشگاه صورت گیرد و من هم در حال ارتقای سطح فنی تیم هستم و سعی می‌کنم روز به روز تیم را به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر کنم. از سال قبل تا الان هم مدیرعامل عوض شده است و هم کادر فنی، اما اسکلت اصلی تیم حفظ شده و این شانس خوبی است برای ما که باید از آن نهایت استفاده را ببریم. همچنین همه‌ی ما با کمک به هم باید ثابت کنیم که لیاقت حضور در پرسپولیس و تکرار قهرمانی را داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حمایت هواداران از او و استفاده از عبارت «هر چی کالدرون بگه» در فضای مجازی هم گفت: خوشحالم که هواداران همیشه تیم را حمایت می‌کنند، اما این موضوع مسئولیت من را بیشتر و سنگین‌تر می‌کند. همه‌ی ما اینجا هستیم که کار کنیم و به آنها قول می‌دهم که نهایت تلاش‌مان را برای خوشحالی‌شان به کار می‌گیریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.