علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس همچنان نتوانسته گلی را در لیگ نوزدهم به ثمر برساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در حالی از سد تیم صنعت نفت آبادان گذشت که مهاجمان این تیم دوباره در گلزنی ناکام بودند. علی علیپور و براندائو جونیور علی رغم موقعیت های بسیار خوب، نتوانستند دروازه حریف را باز کنند تا سرخپوشان با گلی که روی اشتباه دریس رقم خورد، برنده باشند.

علی علیپور مهاجم شماره 70 تیم پرسپولیس که پس از کش و قوس های فراوان قید بازی در اروپا را زد و در ایران ماندنی شد، در این بازی چند موقعیت را از دست داد که فرصت های نیمه دوم بهتر بودند و هدر دادن آن ها نیز عجیب تر. ابتدا در دقیقه 3 پاس عمقی ترابی به علیپور رسید اما در لحظه ای که او می خواست شوتزنی کند، تکل قاسمی نژاد مانع از گلزنی اش شد.

سپس در آخرین لحظات نیمه دوم علیپور دو بار صاحب موقعیت گل شد اما هر بار به شکلی غیرقابل باور آن را از دست داد. در دقیقه 94 پاس ترابی در مقابل دروازه به علیپور رسید اما آقای گل سابق سرخ ها نتوانست توپ را وارد دروازه کند. یک دقیقه بعد اشتباه مدافع صنعت نفت باعث شد تا علیپور تک به تک شود اما ضربه آرام مهاجم پرسپولیس در اختیار دریس قرار گرفت.

از آخرین گل علیپور حدود 4 ماه می گذرد؛ زمانی که در بازی با ماشین سازی از روی نقطه پنالتی دروازه تیم تبریزی را گشود و تیمش را به یک امتیاز رساند. حالا پرسپولیسی ها امیدوارند روند نمایش های ضعیف مهاجمشان به پایان برسد و برای آن ها چه بهتر که این موضوع از دیدار دربی آغاز شود. علیپور سابقه زدن 2 گل به استقلال را دارد و حالا برای زدن گل سوم باید دقت بیشتری به خرج دهد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.