شهرآورد ۹۰ هم می‌تواند خیلی به کالدرون کمک کند. هرچند این مربی به واسطه مربیگری در الهلال عربستان مدعی شده شهرآورد را خوب می‌شناسد، اما باید گفت آن کجا و این کجا؟!

به گزارش فرتاک ورزشی،

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس در مجموع عملکرد خوبی در دیدار‌های رودررو با استقلال تهران داشت. برانکو ۴ بار موفق به شکست دادن استقلال شد، ۳ بار با تساوی از زمین خارج شد و ۲ بار نیز مقابل استقلال شکست خورد. در ۹ بازی قبلی، پرسپولیسی‌ها ۱۰ بار موفق به گلزنی مقابل استقلال شده‌اند و ۸ بار نیز دروازه خود را بازشده دیده‌اند. برانکو در شهرآورد‌های تهران موفق به شکست دادن استقلال با مربیانی، چون امیر قلعه‌نویی، پرویز مظلومی و وینفرد شفر شده است. نتایج تمام بازی‌های پرسپولیس در شهرآورد تهران تحت هدایت برانکو:

۱ - ۲۵ اردیبهشت ۹۴ – پرسپولیس یک – استقلال صفر

۲ - ۸ آبان ۹۴ - پرسپولیس یک- استقلال یک

۳ - ۲۷ فروردین ۹۵ - پرسپولیس ۴ – استقلال ۲،

۴ - ۲۶ شهریور ۹۵ - پرسپولیس صفر - استقلال صفر

۵ - ۲۴ بهمن ۹۵ - پرسپولیس ۲ – استقلال ۳،

۶ - ۴ آبان ۹۶ - پرسپولیس یک - استقلال صفر

۷ - ۱۰ اسفند ۹۶ - پرسپولیس صفر - یک استقلال یک

۸ - ۵ مهر ۹۷ - پرسپولیس صفر- صفر استقلال

۹- ۱۰ فروردین ۹۸- استقلال صفر- پرسپولیس یک

حالا قرار است نودمین شهرآورد پایتخت روز یک‌شنبه ۳۱ شهریورماه جاری در شرایطی برگزار شود که دیگر خبری از برانکو نیست. گابریل کالدرون آرژانتینی باید در حساس‌ترین بازی فصل به مصاف رقیب سنتی برود در حالی که این دیدار بسیار برای هواداران حائز اهمیت است. برانکو ایوانکوویچ شاید شروع خوبی با پرسپولیس نداشت، اما در اولین دیداری که روبه‌روی استقلال بازی کرد توانست روز اول اردیبهشت ۱۳۹۴ با تک‌گل علی علیپور شهرآورد را ببرد. آن برد و پیروزی شیرین پرسپولیس خیلی کمک کرد برانکو ایوانکوویچ راحت‌تر کارش را در این تیم دنبال کند.

شهرآورد ۹۰ هم می‌تواند خیلی به کالدرون کمک کند. هرچند این مربی به واسطه مربیگری در الهلال عربستان مدعی شده شهرآورد را خوب می‌شناسد، اما باید گفت آن کجا و این کجا؟!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.