پرسپولیس که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شده، در فصل جاری تنها ۵ بازی خود را در روز جمعه برگزار می‌کند و البته ۱۲ بازی این تیم هم در روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سازمان لیگ برتر در یک اقدام خوب برنامه بازی‌ها تا پایان فصل را منتشر کرده است. با اعلام برنامه حالا مربیان تیم‌ها می‌توانند برنامه‌ریزی دقیقی برای تیم خود داشته باشند، اما مشکل برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، برگزاری بازی‌ها در روز‌های غیرتعطیل است. پرسپولیس که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شده، در فصل جاری تنها ۵ بازی خود را در روز جمعه برگزار می‌کند و البته ۱۲ بازی این تیم هم در روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود. به عبارت ساده‌تر ۱۳ بازی این تیم در روز‌های غیرتعطیل برگزار می‌شود. این تیم در همه روز‌های هفته به جز چهارشنبه بازی می‌کند!

در فوتبال حرفه‌ای بلیت‌فروشی یکی از راه‌های درآمدزایی تیم‌هاست. از این رو بیشتر بازی‌ها در دو روز تعطیل یعنی شنبه و یک‌شنبه برگزار می‌شود، اما همان‌طور که می‌بینید ۱۳ بازی پرسپولیس در روز‌های غیرتعطیل برگزار می‌شود که این می‌تواند به درآمدزایی باشگاه ضربه بزند. این باشگاه قصد دارد به طور رسمی از سازمان لیگ درخواست کند در برنامه بازی‌های این فصل تغییراتی ایجاد کند.

البته فقط این‌طور نیست که تنها باشگاه پرسپولیس نسبت به زمان‌بندی بازی‌های لیگ برتر معترض شود. استقلال هم چنین دیدگاهی دارد. گویی سازمان لیگ عکس کشور‌هایی حرکت می‌کند که برای جذب تماشاگر دست به هر کاری می‌زنند، اما ما بازی‌ها را در روز‌های غیرتعطیل برگزار می‌کنیم تا تعداد تماشاگران کمتری به استادیوم بیایند! و این واقعاً عجیب است.

زمان برگزاری بازی‌های پرسپولیس

هفته اول (پنج‌شنبه)

هفته دوم (جمعه)

هفته سوم (دوشنبه)

هفته چهارم (یک‌شنبه)

هفته پنجم (پنج‌شنبه)

هفته ششم (جمعه)

هفته هفتم (دوشنبه)

هفته هشتم (جمعه)

هفته نهم (پنج‌شنبه)

هفته دهم (سه‌شنبه)

هفته یازدهم (جمعه)

هفته دوازدهم (پنج‌شنبه)

هفته سیزدهم (پنج‌شنبه)

هفته چهاردهم (سه‌شنبه)

هفته پانزدهم (شنبه)

هفته شانزدهم (پنج‌شنبه)

هفته هفدهم (جمعه)

هفته هجدهم (شنبه)

هفته نوزدهم (پنج‌شنبه)

هفته بیستم (یک‌شنبه)

هفته بیستم و یکم (پنج‌شنبه)

هفته بیست‌ودوم (شنبه)

هفته بیست‌وسوم (پنج‌شنبه)

هفته بیست‌وچهارم (دوشنبه)

هفته بیست‌وپنجم (پنج‌شنبه)

هفته بیست‌وششم (شنبه)

هفته بیست‌و‌هفتم (پنج‌شنبه)

هفته بیست‌وهشتم (شنبه)

هفته بیست‌و‌نهم (پنج‌شنبه)

هفته سی‌ام (یک‌شنبه)

زمان‌بندی بازی‌های پرسپولیس در روز‌های هفته

شنبه: ۵

یک‌شنبه: ۳

دوشنبه: ۳

سه‌شنبه: ۲

چهارشنبه: -

پنج‌شنبه: ۱۲

جمعه: ۵

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.