محمد طیبی می‌گوید نفت مسجدسلیمان هیچ ترسی از هیچ اسم و تیمی ندارد و تنها فوتبال خود را بازی می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد طیبی مدافع و کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در گفتگو با خبرنگار ما درباره تساوی برابر سپاهان گفت: این یک امتیاز برای ما بسیار شیرین بود و همین که در برابر این تیم پر قدرت در خانه شأن شکست نخوردیم، برای مان موفقیت آمیز به حساب می‌آید.

وی در ادامه افزود: وقتی قرعه کشی انجام شد شاید خیلی از اهالی فوتبال برای ما از ۴ بازی اول هیچ امتیازی را متصور نمی شدند اما ما و تمامی هواداران به خود اعتماد داریم و همانگونه که دیده اید تا چه اندازه تیم ما خوب فوتبال بازی می کند و برای هدفش می جنگد، اصلاً فرقی نمی کند که چه کسی در میدان است و چه کسی روی نیمکت قرار دارد همه و همه برای یک هدف و موفقیت می جنگیم.

طیبی همچنین گفت: نفت مسجدسلیمان چغرترین تیم لیگ است و هیچ تیمی نباید ما را دست‌کم بگیرد، تساوی برابر استقلال، تراکتور، سپاهان و و صنعت نفت در آبادان نتایج کاملاً قابل قبولی است، شما ببینید ما با چه بودجه ای برابر چه تیم هایی و با چه بودجه هایی امتیاز گرفتیم. باز هم خدا را شکر و دست هواداران درد نکند که در این ۴ بازی ما را تنها نگذاشتند، امیدوارم سوء تفاهم پیش آمده برطرف شود و هواداران ما بتوانند در کنارمان و در ورزشگاه بهنام محمدی باشند و جهنم زرد برای تیم های دیگر بسازند. ما هم قول می دهیم که با تمام توان و انرژی برای شانس بازی کنیم و حتی شده از جان هم بگذریم.

وی در انتها گفت: شاید اگر دروازه‌بان دیگر جای سوشا بود در بازی روز گذشته درخواست تعویض می کرد اما سوشا جانانه ایستاد و فوق العاده بازی کرد، قطعاً همه بازیکنان تیم ما اینگونه هستند و برای نام نفت و شهر مسجدسلیمان و خوزستان از جانشان می گذرند تا لبخند بر روی لب مردم مظلوم این شهر بیاید.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.