مهاجم فصل گذشته نساجی بعد از مدتی دوری از ترکیب این تیم شب گذشته برابر شاهین بوشهر در ترکیب ثابت تیمش بازی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیدسینک در پایان فصل گذشته تصمیم داشت تا فوتبالش را در خارج از کشور ادامه بدهد. به نظر می رسید او که توسط ایگوراستیماچ سرمربی کروات هند نامش در لیست تیم ملی این کشور هم قرار گرفته بود این فصل را در سرزمین پدری اش بازی کند اما در نهایت به نساجی بازگشت. سینک در هفته چهارم در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و توانست همراه تیمش به برد دو بر صفر و سه امتیاز دست پیدا کند. او درباره بازی گفت:« من یکی دوماهی دور بودم چون می خواستم این فصل را در خارج از ایران بازی کنم. بعد تصمیم گرفتم اگر به ایران برگردم در نساجی بازی کنم چون به این تیم و مردم اینجا عادت کرده بودم.»

او افزود:« شرایطم خوب است. بدنسازی خوبی با عماد مهاجری داشتم و فقط نیاز داشتم بازی کنم تا خودم را در شرایط خوب نگه دارم. از بازی خودم راضی هستم و امیدوارم تیم در بازی های بعدی با گل های بیشتر وبازی بهتر برنده شود. فکر می کنم در این بازی عملکرد خوبی داشتم و دوهیچ بازی را بردیم. من هم خوب بودم و از خودم راضی هستم.»

وینگر نساجی در ادامه گفت:«این فوتبالی که بازی کردیم شایسته این مردم است. ما باید همیشه در حمله فوق العاده باشیم ضمن اینکه بچه ها در کار دفاعی هم عالی بودیم. خداراشکر هم امین رضایی و هم بقیه بچه ها دروازه را بسته نگه داشتند. انشالله بتوانیم با بازی های خوب امسال سهمیه آسیا بگیریم.»

سینک همچنین گفت:« شک ندارم هیچ تیمی در ایران اینگونه فوتبال بازی نمی کند. تیم های خیلی کمی هستند که فوتبال بازی می کنند. درست که در همه جای دنیا فوتبال درگیرانه و فیزیکی است اما نباید فوتبال را فراموش کنی چون به تیمت لطمه می خورد. آقای مهاجری آنقدر روی فوتبال بازی کردن تاکید و اصرار داد تا بچه ها در زمین آن را پیاده کنند. این مردم حقشان فوتبال زیبا و تهاجمی است و امیدوارم در آینده بتوانیم از این هم بهتر شویم.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.