مربی تیم سپاهان در مورد درگیری دو تن از بازیکنان این باشگاه گفت: بازیکنان جوان هستند و این کدورت ها طبیعی است

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، سه شنبه شب در اردوی سپاهان در بابل اتفاق عجیبی رخ داد. آنهایی که سر میز شام حضور داشتند،از درگیری فیزیکی مهرداد محمدی و عارف غلامی دو بازیکن تیم سپاهان خبر دادند. گفته می شد این دو بازیکن با یکدیگر درگیر شده اند و حتی عبدالله ویسی قصددداشته آنها را اخراج کند که با وساطت مجید بصیرت و کریم قنبری منصرف شده است.

 

وقتی از عبدالله ویسی درباره این اتفاق پرسیدیم او اعلام کرد این موضوعات پیش پا افتاده است و علاقه ای به صحبت کردن در این باره ندارد.

 

مجید بصیرت،مربی سپاهان در این باره می گوید: این مسائل ممکن است برای هر تیمی پیش بیاید غیر طبیعی نیست. البته اتفاق پیش آمده را بزرگ کردند.

 

او ادامه می دهد: بازیکنان جوان هستند و گاهی اوقات ممکن است به خاطر یک شوخی ناراحتی پیش بیاید اما تاکید می کنم بزن و بزن و درگیری پیش نیامد. چه بسا اگر اینطور بود الان مهرداد محمدی و عارف غلامی از اردو اخراج شده بودند.

 

بصیرت درباره پادرمیانی اش برای اخراج نشدن این دو بازیکن می افزاید: چنین چیزی درست نیست. ما صحبت کردیم و موضوع حل شد. الان هم هردوبازیکن داخل اردو هستند و تیم را همراهی خواهند کرد.


منبع: ورزش سه

انتهای پیام/