در حال حاضر غیر از انصاری‌فرد که هافبک اسبق پرسپولیس بوده، نام ۴، ۵ نفر دیگر نیز بر سر زبان‌ها افتاده اگر شرایط به همین منوال پیش برود، احتمال حضور چهره‌های ورزشی و فوتبالی و البته پرسپولیسی بیشتری را در هیئت‌مدیره خواهیم دید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدحسن انصاری‎فرد از روزی که به باشگاه پرسپولیس برگشت تا پست مدیرعاملی را در اختیار بگیرد، عضو هیئت‌مدیره نشده و این در حالی است که اعضای هیئت‌مدیره پرسپولیس بدون تردید یکی از پرحاشیه‎ترین ارکان مدیریتی فوتبال ایران به شمار می‌روند. برای اثبات این ادعا، فقط کافی است بدانید از جمع مدیران پرسپولیس، چهار نفرشان قصد داشتند مدیرعامل شوند، اما وزیر ورزش و جوانان این اجازه را به آن‌ها نداد.

تنها عضوی که هرگز دلش به دنبال مدیرعاملی باشگاه نبود، جعفر کاشانی بود. چهره سرشناس و نام بزرگی که متأسفانه ظهر چهارشنبه جان به جان‌آفرین تسلیم کرد و به دیار باقی شتافت. کاشانی عضو همیشگی هیئت‌مدیره پرسپولیس بود و وزارت ورزش در کنار سایر ارگان‌های تصمیم‌ساز نمی‌توانستند از کنار نام بزرگ او به سادگی عبور کنند و به همین علت کاشانی به عنوان مشاوری ارزشمند همواره کنار پرسپولیسی‌ها بود و آن‌ها را راهنمایی می‌کرد. البته مرحوم کاشانی در تمام این سال‌ها مهم‌ترین اتفاقات را برای باشگاه رقم زد؛ از جمله جذب بیشترین امکانات مالی از وزارت ورزش و پیش از آن، سازمان تربیت بدنی، لابی‌های گسترده با مسئولان شهرداری تهران، وزارت ورزش و سایر ارگان‌هایی که می‌توانستند به پرسپولیس کمک کنند به خصوص مجلس شورای اسلامی و شورای شهر.

با شرایط به وجود آمده، هیئت‌مدیره پرسپولیس حالا با ۴ عضو به کار خود ادامه خواهد داد؛ ایرج عرب، مهرداد هاشمی، علی رغبتی و مهدی محمدنبی؛ ۴ نفری که بر سر مدیرعاملی باشگاه نیز می‌جنگیدند و عجیب اینکه طبق شنیده‌ها دو عضو این هیئت‌مدیره ماه‌هاست حتی جواب سلام یکدیگر را نیز نمی‌دهند.

از سوی دیگر انصاری‌فرد نیز تلاش فوق العاده‌ای داشت تا به عنوان عضو هیئت‌مدیره وارد جلسات شود، اما تاکنون در رسیدن به هدف خود ناکام بوده هر چند قرار است پرسپولیسی‌ها وارد عمل شوند تا با کمک و حمایت علی پروین، هیئت‌مدیره جدیدی را تشکیل بدهند. هیئت مدیره‌ای که حداقل سه عضو آن از بازیکنان پیشین یا پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس باشند. در حال حاضر غیر از انصاری‌فرد که هافبک اسبق پرسپولیس بوده، نام ۴، ۵ نفر دیگر نیز بر سر زبان‌ها افتاده اگر شرایط به همین منوال پیش برود، احتمال حضور چهره‌های ورزشی و فوتبالی و البته پرسپولیسی بیشتری را در هیئت‌مدیره خواهیم دید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.