سرپرست تیم سپاهان گفت: در بازی مقابل پرسپولیس از دقیقه یک تا 90 به سرمربی ما فحاشی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا فتاحی در خصوص شروع تمرینات سپاهان و شرایط این تیم گفت: خدا را شکر تیم در حال حاضر شرایط خوبی دارد تمریناتمان از امروز عصر شروع خواهد شد، منتظریم دکتر تیم گزارشی درمورد وضعیت بازیکنان بدهد،‌بازیکنانی که مصدوم بودند مشغول گذراندن دوره درمان هستند ضمن اینکه منتظر حضور سرمربی بر سر تمرینات هستیم تا در جریان برنامه‌های او قرار بگیریم و اگر در خواست بازی تدارکاتی داشت یک بازی تدارکاتی را آماده کنیم. 

وی در مورد حضور بازیکنان سپاهان در دو تیم ملی بزرگسالان و المپیک ایران گفت: خدا را شکر می‌کنیم که بعد از چندین سال سرمربی به تیم ملی آمده که نگاهش به لیگ مثبت است و بازی‌های مختلف را رصد می‌کند،‌خودش و دستیارانش به شهرهای مختلف می‌روند و این مساله نگاه خیلی خوبی است. همچنین باید تشکر کنیم از سازمان تیم‌های ملی که بدون توجه به نام‌ها و رنگ‌های تیم‌ها بازیکنان را زیر نظر می‌گیرند. سه بازیکن ما به تیم بزرگسالان دعوت شدند و دو بازیکن هم در تیم امید داریم هرچند که به اعتقاد  من بازیکنان بیشتری از سپاهان مانند کیانی، پورقاز و آقایی هم لایق پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند. 

سرپرست سپاهان درخصوص اینکه با حکم کمیته انضباطی باز هم جریمه‌ای برای این تیم در نظر گرفته شد و به نظر می‌رسد سپاهان پایه ثابت جریمه‌های کمیته انضباطی شده است، گفت:  واقعا همینطور است ما امسال هیچگونه مشکل اخلاقی از سوی تماشاگرانمان نداشتیم در بازی با پرسپولیس تماشاگران این تیم از دقیقه یک تا 90 فحاشی کردند، حرف‌های زشت و رکیک به تیم ما و سرمربی ما نسبت دادند اما هواداران ما اصلا بی‌حرمتی نکردند ما از کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و دیگر مسئولان فدراسیون فوتبال انتظار داریم با دقت بیشتری به مسائل رسیدگی کنند. 

فتاحی در ادامه گفت: واقعا سرمربی ما در آن بازی مظلوم واقع شد او در کل زمان بازی فحاشی‌ها را تحمل کرد و مدارا کرد و بعد از بازی هم به همین خاطر دچار افت فشار شد و نتوانست در کنفرانس خبری حاضر شود من یک سوال از شما دارم اگر یک روز مدیر شما به تندی با شما صحبت کند آیا ناراحت نمی‌شوید؟ سرمربی ما از زمان گرم کردن تیم‌ها تا پایان بازی با الفاظ زشت و رکیک خطاب قرار داده شد و این مسائل اصلا برای فوتبال ما خوب و زیبنده نیست. 

وی درخصوص نزدیک بودن زمان بازی تیم ملی و بازی‌های جام حذفی گفت: ما 5 بازیکن ملی‌پوش در تیم بزرگسالان و تیم امید داریم درخواست خودمان را کتبا به سازمان لیگ اعلام کرده‌ایم که با لغو بازی مقابل پیکان موافقت کنند و انتظار داریم با توجه به شرایط تیم ما با این درخواست موافقت شود. چرا که بازیکنان ما تازه روز 24 مهر به تهران می‌رسند و بعد از آن باید به اصفهان سفر کنند تا روز 25 مهر در بازی جام حذفی حضور داشته باشند. درخواست و خواهش ما از سازمان لیگ و مسئولان ما این است با لغو بازی ما مقابل پیکان موافقت کنند. 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.