ستاره پرسپولیس در این فصل از رقابت ها نیز یکی از بهترین های تیمش بوده است هر چند بعد از کسب نتایج نه چندان خوب تیمش او نیز در آخرین لیست تیم ملی نامش دیده نمی شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی ترابی که از نیم فصل دوم لیگ هجدهم به پرسپولیس آمد تبدیل به بازیکن ثابت این تیم و یکی از مهره های تیم کلیدی برانکو شد. او در ترکیب کالدرون نیز با وجود تغییر در پست هایی که داشته کماکان یکی از مهره های اصلی مرد آرژانتینی به حساب می آید. او در شش بازی پرسپولیس در این فصل از رقابت های لیگ برتر 1 گل سه امتیازی و یک پاس گل سه امتیازی داشته است با این حال مارک ویلموتس در آخرین لیستی که برای بازی با کامبوج اعلام کرد نام مهدی ترابی را در این لیست قرار نداد. اتفاقی که بعد از اولین دعوتش برای بازی دوستانه برابر ازبکستان در سال 2015 تا امروز هرگز رخ نداده بود.
ستاره شماره 9 پرسپولیسی ها درباره شرایط این روزهایش گفت:« در حال حاضر در حال یک سفر زیارتی به مشهد مقدس هستم.»

او با اشاره به نتایج پرسپولیس و بخصوص شکست هایی که در بازی های اخیر داشته گفت:« ما در هیچ کدام از این بازی ها شایسته باخت نبودیم. فرصت های زیادی داشتیم و آن ها را از دست دادیم . امسال کمی در گلزنی دچار مشکل شده ایم اما فکر می کنم این مشکل به زودی و در بازی های آینده حل شود. بدشانسی هم آورده ایم اما به هواداران پرسپولیس قول می دهم به روزهای خوب برمی گردیم.»

ترابی اما نامش در لیست اعلامی ویلموتس برای بازی با کامبوج نیست. این اولین بار بعد از اولین دعوتش به تیم ملی در سال 2015 است که این اتفاق می افتد. خودش در این رابطه گفت:« بله و فقط یک بار که دچار مصدومیت شدید شده بودم به تیم ملی دعوت نشدم. با این حال از این اتفاق ناراحت نیستم. تمام تلاشم را می کنم را از این به بعد بهترین عملکردم را در پرسپولیس داشته باشم و شرایطم را به آنچه مدنظر سرمربی تیم ملی برسانم. مطمئن هستم که دوباره به تیم ملی برمی گردم.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.