مهاجم باسابقه و جوان تیم ملی اکنون با 22 گل زده در شرایطی در ششمین گلزن برتر تاریخ تیم ملی قرار دارد که امیدوار است با سود بردن از رقابت‌های انتخابی جام جهانی، شانس حضور در جمع صدرنشینان را برای خود افزایش دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 کریم انصاریفرد که بعد چند سال حضور در فوتبال اروپا و تجربه حضور در تیم‌های اوساسونا و المپیاکوس اکنون در لیگ قطر حضور یافته و با پیراهن السیلیه نمایش درخشانی از خود به جا گذاشته، امیدوار است در دور جدید رقابت‌های انتخابی جام جهانی بتواند گل‌‌های خود را افزایش دهد.

شماره 10 کنونی تیم ملی با سابقه گلزنی در جام جهانی، گلزنی برای تیم ملی را از 19 آبان ماه 88 و با باز کردن دروازه تیم ملی ایسلند آغاز کرد. او اکنون با 22 گل زده در رده ششمین گلزن برتر تیم ملی ایران در تاریخ قرار دارد و بالاتر از نام خود سردار آزمون، علی کریمی، جواد نکونام، کریم باقری و علی دایی را می‌بیند. انصاریفرد امیدوار است با توجه به شرایط فنی و سطح کیفی تیم‌های انتخابی مقدماتی جام جهانی، بتواند شانس خود را برای بالا بردن تعداد گل‌هایش بیفزاید.

انصاریفرد که در جمع بازیکنان کنونی با حضور در دو جام جهانی یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان و یکی از کاپیتان‌های ایران محسوب می‌شود، باید دید در دیدار برابر کامبوج چه سرنوشتی را شکل خواهد داد و آیا موفق به گلزنی در ترکیب ایران خواهد شد یا خیر.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.