سرمربی پیشین نفت مسجد سلیمان گفت: واقعیت این است اینقدر در تیم‌های بی‌پول کار کرده‌ام خسته شدم و دیگر نمی‌توانم روی مسائل فنی تمرکز کنم و جدایی‌ام از نفت هم به سود من است و هم به سود این تیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تارتار به بهانه مشکلات مالی از تیم نفت مسجدسلیمان جدا شد و این در حالی است که زمزمه‌هایی مبنی بر حضور او در تیم گل‌گهر وجود دارد و به همین خاطر برخی تصور می‌کنند جدایی او به خاطر حضور در تیم گل‌گهر بوده است.

او در این‌باره می‌گوید: من تا الان هیچ مذاکره‌ای با باشگاه گل‌گهر نداشته‌ام، چون به تازگی اعلام کرده‌ام قصد جدایی از تیم نفت را دارم. خب اکنون ممکن است هر تیمی با من برای همکاری مذاکره کند و طبیعی است روی پیشنهاداتی که می‌شود فکر کنم، اما جدایی‌ام از تیم نفت به خاطر مشکلات مالی است که تیم دارد. در ابتدای فصل که مربی تیم نفت شدم به من قول‌هایی داده شد، اما اکنون که در مهرماه به سر می‌بریم هنوز مشکلات حل نشده است و واقعیت این است من از کار کردن در تیم‌هایی که برای پرداخت حق و حقوق خود به بازیکنان دچار مشکل می‌شوند خسته شده‌ام و دیگر نمی‌خواهم بیش از این شرمنده بازیکنان شوم. هر آدمی در تحمل مشکلات ظرفیتی دارد و ظرفیت من هم از کار کردن در چنین تیم‌هایی به پایان رسیده است و به هیچ عنوان برنامه‌ای برای بازگشت به تیم نفت ندارم و جا دارد اینجا از کادر فنی، بازیکنان و همچنین تماشاگران تیم نفت تشکر کنم. این تیم می‌تواند در فصل جاری پدیده لیگ برتر شود.

مهدی تارتار در خصوص اینکه مصوبه وزارت نفت تا چه حدی در تصمیم‌گیری او برای جدایی از نفت دخیل بوده، گفت: من قبلاً گفتم و الان هم می‌گویم مجلس باید در قانونی که وزارت نفت را از تیمداری در شهر‌های نفت‌خیز منع کرده بازنگری کند. مسجدسلیمان و شهر جم جزو مناطق محروم کشور به حساب می‌آیند و فوتبال جدی‌ترین دلخوشی مردم این شهرهاست. از درآمد نفتی برای همه کشور هزینه می‌شود جزو شهر‌های نفت‌خیز و این عدالت نیست.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پایان گفت: من به دیدگاه‌هایی که مطرح می‌شود احترام می‌گذارم. فصل گذشته که در پارس‌جنوبی بودم در میانه‌های راه با پیشنهاد خوبی از سوی یک تیم لیگ برتری مواجه شدم و در حالی که به بهانه مشکلات مالی می‌توانستم از پارس‌جنوبی جدا شوم این کار را نکردم. پیش خودم گفتم که انصاف نیست در میانه‌های راه از تیم جدا شوم، اما واقعیت این است اینقدر در تیم‌های بی‌پول کار کرده‌ام خسته شدم و دیگر نمی‌توانم روی مسائل فنی تمرکز کنم و جدایی‌ام از نفت هم به سود من است و هم به سود این تیم. دیگر نمی‌خواهم مدام شرمنده همکاران و بازیکنان شوم. چرا باید این اتفاق همیشه برای من رخ دهد در حالی که همیشه تلاش کرده‌ام به بهترین شکل ممکن برای تیم‌ها کار کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.