سهراب بختیاری‌زاده، مربی پیشین تیم فوتبال امید اعتقاد دارد که فرهاد مجیدی و حمید استیلی از نظر فکری از هم دور هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سهراب بختیاری‌زاده درباره عملکرد فنی استقلال با آندره‌‌آ استراماچونی اظهار داشت: استقلال رو به پیشرفت است، اما نیاز به دو سه بازیکن دیگر دارد. همچنین نیاز است که چند بازیکن اعتمادبه‌نفس لازم را پیدا کنند. مهمترین بازیکن مرتضی تبریزی است که نیاز به اعتمادبه‌نفس دارد. اینها مسائلی است که در استقلال برجسته است.

وی افزود: شکل بازی استقلال خوب است و باید به آن سرعت بدهند. استقلال نیاز به پیروزی مقابل گل‌گهر سیرجان داشت که به دست آمد. امیدوارم حداقل ضعف‌ها را ببینند و آنها را برطرف کنند. اگر چه استقلال با دو پیروزی اخیر از نظر روحی - روانی شرایط بهتری پیدا کرده است، اما هنوز با استقلالی که همه انتظار دارند، فاصله دارد. اگر استقلال می‌خواهد بالای جدول باشد و قهرمان شود، باید بیشتر از این تلاش کند.

«استقلال به مانند دو سه فصل اخیر از رفتن بازیکنان لطمه خورد.»، بازیکن پیشین تیم استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: وقتی این همه تغییرات صورت گرفته است، باید از استراماچونی حمایت شود. او به مانند مربیان حرفه‌ای کارش را خیلی زود در استقلال شروع کرد. اگر با این تغییرات، تمرینات استقلال هم دیر شروع می‌شد، اتفاقات بدتری برای این تیم می‌افتاد. مدیریت باشگاه باید بیشتر در صحنه باشد و مشکلات کادر فنی را ببیند و ضعف‌ها را برطرف کند.

بختیاری‌زاده راجع به شکست استقلال در پرونده سوپرجام گفت: الان چه فرقی می‌کند در رابطه با مدیران قبلی باشگاه صحبت کنیم؟ فکر کنم شخصی به نام علی خطیر در باشگاه پیگیر پرونده سوپرجام بود. او خیلی تلاش کرد به نتیجه برسد، اما این اتفاق نیفتاد. اکنون نمی‌توانیم او را قضاوت کنیم. صادقانه بگویم آنقدر که تصمیمات درون باشگاه به استقلال لطمه زده، مشکلات بیرونی نزده است. این مشکل باید زودتر برطرف شود.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود در رابطه با اختلافات فرهاد مجیدی و حمید استیلی که در تیم امید افتاد، گفت: مجیدی و استیلی از نظر فکری خیلی دور هستند. وقتی گروه فنی و مجیدی با هم فاصله دارند، شروع کارشان اشتباه بود. مجیدی می‌گوید در کارم دخالت می‌کردند، استیلی تکذب می‌کند. این مسائل داخلی است و نمی‌توانم نظر بدهم. مهم‌ترین مسئله، آرامش برای تیم امید است. اگر بخواهیم دنبال ایراد بگردیم، نمی‌توانیم به تیم امید کمک کنیم.

مربی پیشین تیم فوتبال امید خاطرنشان کرد: اتفاق اخیر برای تیم امید، تجربه‌ای برای انتخاب‌های بعدی خواهد شد، اینکه مربی انتخاب حرفه‌ای داشته باشد و باشگاه نیز برای انتخاب مربی حرفه‌ای‌تر رفتار کند تا مشکلات پیش نیاید. مجیدی مربی جوانی است و می‌تواند در انتخاب بعدی موفق‌تر عمل کند. تیم امید بازیکنان مستعدی دارد و باید دو برابر گذشته آنها را جدی بگیرند. این بازیکنان آینده فوتبال ملی هستند و چند سال دیگر می‌توانند در رده بزرگسالان بازی کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.