با توجه به حضور خانبان به عنوان آنالیزور جدید تیم پرسپولیس، به آنالیزور پیشین اعلام شده با توجه به قراردادش در تیم‌های پایه فعالیت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با اعلام باشگاه پرسپولیس مهرداد خانبان به عنوان آنالیزور جدید باشگاه پرسپولیس مشغول به کار شد و از روز گذشته در تمرینات این تیم حضور پیدا کرد. این در حالی است که پیش از آغاز فصل با فردی به نام احمد کاظمی‌پور به عنوان آنالیزور قرارداد بسته شد اما این فرد نتوانست انتظارات فنی مجموعه باشگاه پرسپولیس را برآورده کند.

پس از نارضایتی‌های به وجود آمده درنهایت محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حدود دو هفته قبل نام سه آنالیزور را به گابریل کالدرون سرمربی این تیم اعلام کرد تا از بین آنها یک نفر به عنوان آنالیزور جدید انتخاب و معرفی شود. این در حالی است که کاظمی‌پور هیچ رزومه‌ای در فوتبال باشگاه‌های ایران نداشت و تنها در یک مقطع در تیم ملی جوانان کار کرده بود و همین عدم شناخت از وضعیت فوتبال ایران باعث شده بود تا کالدرون آن طور که باید و شاید نتواند تیمش را آماده حضور در مسابقات کند.

قبل از بازی با ماشین‌سازی در جام حذفی و در جلسه‌ای که بین انصاری‌فرد و کالدرون برگزار شد، مدیرعامل باشگاه با توجه به نگاه فنی که دارد، به سرمربی تیمش اعلام کرد که باید تغییراتی در زمینه آنالیزور صورت بگیرد. پس از این بود که کالدرون و دو دستیارش با مهرداد  خانبان جلسه‌ای برگزار کردند و در نهایت روز پنجشنبه موافقت خود را با حضور او در پرسپولیس اعلام داشتند. برخلاف کاظمی‌پور، خانبان 7 سال در تیم ملی حضور داشت، صعود به 2 جام جهانی را تجربه کرد، در تیم‌های لیگ برتری فعالیت کرده بود، در لیگ چین کار مربیگری انجام داده و پیش از این در 4 مقطع عضو کادر فنی پرسپولیس بود و با حضور او به آنالیزور پیشین اعلام شده که نیازی به حضورش در تمرینات تیم بزرگسالان وجود ندارد.

با این همه به آنالیزور پیشین پرسپولیس اعلام شده که با توجه به قراردادی که دارد باید در تیم‌های پایه فعالیت کند که این مساله با موافقت این آنالیزور روبرو نشده و قرار است در خصوص آینده او، انصاری‌فرد تصمیم بگیرد. این احتمال وجود دارد که این آنالیزور در تیم امید یا جوانان مشغول به کار شود.

نکته جالب اینجاست که پیش از حضور کاظمی‌پور، در خبری رسمی، سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که خانبان آنالیزور پرسپولیس شده اما مشخص نیست که چه اتفاقی رخ داد که ناگهان خانبان از این مجموعه کناره‌گیری کرد و به جای او کاظمی‌پور به عنوان آنالیزور پرسپولیس معرفی شد. حالا با اضافه شدن این آنالیزور باید تکلیف آنالیزور پیشین مشخص شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.