پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: استقلال بهتر می‌شود، ولی باید بیشتر کار کند. با یک برد ضعیف که نمی‌شود استقلال را تأیید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هاشم حیدری مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال درخصوص شرایط استقلال، تیم ملی و تیم امید با ما هم‌صحبت شد. این گفت‌وگو را بخوانید.

تیم امید هم دوباره دچار تغییر و تحول شد. نظر شما در این خصوص چیست؟
تیم امید سال‌هاست که بی‌هدف کار می‌کند. هر ۴ سال یک بار دور هم جمع می‌شویم و تیمی تشکیل می‌دهیم و بدون هیچ برنامه‌ریزی درستی راهی مسابقات می‌شویم. شما فکر می‌کنید مشکل تیم امید با رفتن مجیدی و آمدن استیلی حل می‌شود؟ با سوءمدیریت آمدند و مجیدی و استیلی را بی‌دلیل به جان هم انداختند.

اختلاف کمیته فنی با مجیدی زیاد شده بود.
بله، اما اگر مجیدی بد بود چرا انتخابش کردند و یک مربی کم‌تجربه را روی کار آوردند. اما اگر خوب بود چرا این‌قدر اذیتش کردند؟ مشکل ما مجیدی و استیلی نبود. مشکل ما کسانی هستند که سال‌هاست کارنامه‌ای ندارند، ولی در مدیریت تیم‌های پایه‌ای کار می‌کنند. الان آقای محصص و معینی چه کار کرده‌اند؟ سال‌هاست فوتبال پایه دست شان است، ولی هیچ ثمره‌ای از کارشان نمی‌بینیم.

فکر می‌کنید تیم امید به المپیک برود؟
ما که دعا می‌کنیم این اتفاق بیفتد، ولی شک نکنید قانون فوتبال می‌گوید این تیم هیچ شانسی ندارد، چون برنامه‌ریزی درست و حسابی نداشته، موفق نخواهد شد.

درباره بازی تیم ملی با کامبوج هم صحبت کنید؟
کامبوج یک تیم درجه سوم آسیاست. راحت می‌بریم و زمان مناسبی است که ویلموتس از بازیکنان جوان استفاده کند و آن‌ها را محک بزند.

از وضعیت استقلال و بردی که کسب کرد برای‌مان بگویید؟
استقلال بهتر می‌شود، ولی باید بیشتر کار کند. با یک برد ضعیف که نمی‌شود استقلال را تأیید کرد. این تیم مثل گذشته جذبه ندارد. زمان ما هر بازی ۳، ۴ گل می‌زدیم، ولی حالا به زور یک گل می‌زند و زود هم گل می‌خورد. استقلال باید ۲ مهاجم بخرد. یک مدافع وسط هم خریداری کند. اگر این اتفاق نیفتد هم گل نمی‌زند. هم راحت گل می‌خورد. من بعید می‌دانم با این ترکیب استقلال موفق شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.