باشگاه پرسپولیس با توجه به پر بودن لیست خود به دنبال جذب مهاجمی آزاد – زیر 23 سال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هجمه‌های شکل گرفته برای دو مهاجم پرسپولیس و ناکامی آنها طی شش هفته ابتدایی لیگ باعث شده تا اکنون مدیرعامل و کادرفنی باشگاه به دنبال پوشش این ضعف باشند. موضوع مهم اما پر بودن لیست این تیم است که باعث شده تا آنها برای حل قطعی این موضوع در انتظار فرا رسیدن پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی باشند. برای حل مقطعی موضوع گلزنی اما سرخپوشان به شدت به دنبال جذب مهاجمی زیر 23 سال یا آزاد هستند که در شرایط فعلی بازار بعید است موفق به انجام آن شوند.

علی علیپور به عنوان برترین گلزن دو فصل گذشته سرخپوشان با طلسم عجیب گلزنی مواجه شده و تغییرات تاکتیکی و کم شدن فرصت‌های گلزنی مانع از این شده تا برترین مهاجم سرخپوشان طی فصول هفدهم و هجدهم، در لیگ جاری پایش به گلزنی باز شود. اوضاع برای جونیور براندائو بدتر پیش می‌رود و این مهاجم برزیلی که زیر بالاترین فشار و هجمه قرار دارد و حتی از سوی کالدرون نیز مورد تایید نیست نیز در گلزنی ناکامی بزرگی را تجربه کند. دیگر مهاجمان پرسپولیس نیز محمد روستایی و مهدی عبدی هستند؛ دو بازیکن جوانی که علیرغم حضور جسته و گریخته طی هفته‌های گذشته، نتوانسته‌اند نظرها را به خود جلب کنند و نمی‌توان روی آنها نیز به عنوان گلزن قطعی و قابل اعتنا حساب باز کرد.

موضوعی که در نهایت باعث شده تا امیدواری بزرگ محمدحسن انصاریفر به عنوان مدیرعامل باشگاه، کشف و جذب یک مهاجم جوان و زیر 23 سال باشد که بتوانند شرایط حضور او در پرسپولیس را نهایی کنند. با توجه به شروع رقابت‌ها این مساله اما تا حد زیادی دور از انتظار خواهد بود تا مهاجمی در سطح کیفی مدنظر باشگاه بتواند شرایط آزاد – زیر 23 سال را داشته باشد.

هر چند مدیران باشگاه به دنبال این نیز هستند تا کارنامه و شرایط برخی بازیکنان در لیگ‌هایی که در این مقطع در تعطیلی هستند را نیز زیر نظر بگیرند و بتوانند بازیکنی از آن صید کنند. موضوعی که باعث شده تا به طور مثال سوشا مکانی از تعطیلی لیگ نروژ در این مقطع سود برده و با حضور در فوتبال ایران، بار دیگر در کانون توجهات قرار داشته باشد.

باید دید گابریل کالدرون که در دستیابی به گزینه مدنظر خود ناکام مانده، قادر خواهد بود طی دیدارهای آتی با رسیدن به مهاجم موردنیاز، شرایط را در لیگ به سود خود ادامه دهد یا خیر. پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات زمستانی اما از هم اکنون برنامه ویژه‌ای تدارک دیده‌اند و قصد دارند با مدیریت کالدرون با تغییرات در لیست خود، جا را برای بازیکنان موردنیاز باز کرده و تیمی با تفکرات سرمربی آرژانتینی مهیای ادامه مسیر و خصوصا لیگ قهرمانان آسیا کنند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.