مجید جلالی با حضور در محل تمرین تیم گل گهر رسما به عنوان سرمربی این تیم معرفی شد تا چالش جدید این مربی شبیه یک عملیات نجات باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جلالی تنها بعد از شش هفته تیمی را تحویل می گیرد که فصل گذشته توانست با وینکوبگوویچ به مقام قهرمانی در لیگ دسته اول برسد. گل گهر در لیگ برتر اما در شش هفته نتوانست به برد برسد. آن ها کار را با تساوی برابر نساجی در یک بازی خانگی شروع کردند. سپس با سایپا و بعد از آن با پارس جنوبی هم مساوی کردند. تراکتور ، نفت آبادان و استقلال سه حریف بعدی بودند که گهر مقابل هر سه باخت. هرچند با حداقل اختلاف ، دو بازی یک برصفر و یک بازی برابر استقلال هم با نتیجه دو بر یک به شکست این تیم انجامید.

جلالی اما در شرایطی هدایت گل گهر را به عهده می گیرد که این تیم دو بازی دشوار در هفته های هفتم و هشتم برابر سپاهان و شهرخودرو دارد. او برای جمع و جور کردن تیمی که سه بازی دشوار آخرش را پشت سرگذاشته خیلی زود لباس ورزشی اش را به تن کرده و وارد زمین چمن شد.

او برای کار در گل گهر امروز استارت زد تا تیمش را برای اولین چالش بزرگ مربیگری اش در سیرجان آماده کند. آن ها دوشنبه در سیرجان میزبان سپاهان صدرنشین هستند که یکی از آماده ترین تیم های لیگ برتر به حساب می آید. او فصل گذشته با دوتیم پیکان و نساجی در دوبازی رفت و برگشت برابر سپاهان و قلعه نویی به دو تساوی بدون گل رسید.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.