تیم نفت مسجدسلیمان موفق شد نتیجه درخشانی در مشهد به دست بیاورد و تیم یحیی گل‌محمدی را حذف کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روز گذشته در اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تیم های نفت مسجدسلیمان و شهر خودرو در مشهد به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم نفت با تک گل احمد الجبوری موفق به پیروزی شد.

محمد طیبی کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در گفت وگو با خبرنگار درباره بازی گفت: مستحق برد بودیم و خداراشکر توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم و انشالله با یک قرعه مناسب بتوانیم در خانه میزبان باشیم و بتوانیم به جمع چهار تیم نهایی صعود کنیم، به ما باید به عنوان یک تیم مدعی نگاه کنند و کسی نمی تواند مارا دست کم بگیرد.

وی درباره  کلین شیت پنجمین کلین شیت فصل نفت نیز گفت: کلین شیت مال یک نفر و یا خط دفاعی نیست، همه در این کلین شیت ها نقش داشتند و زحمت کشیدند، به عنوان کاپیتان از همه بازیکنان برای اینکه از جانشان مایه می گذارند تشکر می کنم.

طیبی درباره وضعیت نفت گفت: خدارا شکر یک مقدار پرداختی به بازیکنان انجام شد و آقای تارتار بازگشت. تیم این فصل ما حرف های زیادی برای گفتن دارد و مطمئنم باشید پدیده فصل ما خواهیم بود. انشالله در ادامه نیز مسئولان کمک کنند تا این تیم با همین قدرت به کارش ادامه بدهد و به خواسته هایش برسد. جا دارد از هواداران تیممان که 1500 کیلومتر تا مشهد آمدند، تشکر کنم، ما برای آنها و نام مسجدسلیمان و خوزستان از جان می گذریم و انشالله همیشه خوشحالشان کنیم.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.