ذوب‌آهن که تاکنون در لیگ برتر پیروز نشده، در جام‌حذفی هم به مس کرمان دسته اولی باخت تا اوضاع این تیم بحرانی‌تر از گذشته شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا منصوریان سرمربی تیم به باشگاه احضار شد و دقایق زیادی برای اعضای هیئت‌مدیره باشگاه درخصوص عملکرد تیم در بازی با مس کرمان و همچنین چرایی عدم نتیجه گیری تیم در لیگ برتر توضیح داد. مدیر‌عامل باشگاه در خصوص وضعیت کادر فنی تیم گفت‌: سیاست باشگاه حمایت از علیرضا منصوریان خواهد بود. سعید آذری مدیر‌عامل سابق باشگاه هم در اینستاگرام از علیرضا منصوریان حمایت کرد.

حمایت باشگاه ذوب‌آهن از علیرضا منصوریان اتفاقاً رفتار خوب و حرفه‌ای به‌شمار می‌رود. حمایت از مربی در روز‌های بحرانی معنی پیدا می‌کند؛ طبیعتاً در روز‌هایی که تیم نتیجه می‌گیرد اصلاً نیاز به حمایت ندارد. حمایت از علیرضا منصوریان همان‌طور که بدان اشاره شد رفتار خوبی است، با اینکه تیم اصلاً خوب نتیجه نگرفته است.

نمایش ذوب‌آهن در بازی‌های لیگ برتر و همچنین جام‌حذفی نشان می‌دهد تیم خوب تمرین نمی‌کند. به این خاطر که تیم فوتبالی را بازی می‌کند که در تمرین آن را انجام می‌دهد. جنب و جوش‌های علیرضا منصوریان در کنار زمین باید در تمرین خرج شود و اگر این اتفاق صورت گیرد علیرضا منصوریان می‌تواند همانند مربیان جنتلمن روی نیمکت بنشیند و تنها برای دقایقی کوتاه به کنار زمین بیاید و نکات مهم را به شاگردانش گوشزد کند. به نظر می‌رسد علیرضا منصوریان تیم را در تعدد تفکرات خود را غرق کرده و روی یک هدف متمرکز نیست. بی‌شک این بار هیچ بهانه‌ای نمی‌تواند برای عدم نتیجه گیری تیم ذوب‌آهن قانع‌کننده باشد به این خاطر که علیرضا منصوریان تیم را خودش بسته است و از سویی فرصت کافی هم برای بستن یک تیم خوب داشته است.

علیرضا منصوریان باید تیمش را بهتر تمرین دهد و بیشتر روی هدفی که می‌خواهد، متمرکز شود. اجرای یکسری حرکات در کنار زمین بخشی از مربیگری نیست و تنها دستاوردش از دست دادن جریان بازیخوانی و مربیگری است. متأسفانه برخی از مربیان در جریان بازی فوتبال را برای خود گزارش و با هیاهویی که در کنار زمین ایجاد می‌کنند فرصت برنده شدن را از تیم خود می‌گیرند. ذوب‌آهن می‌تواند به جریان بازی‌ها برگردد. به شرطی که فوتبال کند، فوتبال.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.