در هفته هفتم لیگ برتر تیم های ذوب آهن و شهرخودرو به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان گل محمدی با نتیجه 2بر0 به پیروزی رسیدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم های شهرخودرو و ذوب آهن در حالی در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر عصر امروز برگزار گردید که شرایط سرمربیان دو تیم بسیار متفاوت از یکدیگر بود و این بازی می توانست از یک سو گل محمدی را هم چنان در جمع مدعیان نگه دارد و از سویی دیگر در صورت پیروزی ذوب آهن می توانست فضا را برای منصوریان از بحرانی که چند هفته اخیر با آن مواجه گردیده را کمی  تلطیف کند.
اما این بازی نتوانست برای منصوریان و شاگردانش مرهمی بر زخم ها باشد و با شکست دو برصفر برابر شهرخودرو، بحران در این تیم بیشتر از گذشته گردید تا شاید شرایط برای او در جمع سبزپوشان اصفهان کمی پیچیده تر از قبل شود.

ذوب آهن از 7 بازی گذشته خود تنها 4 امتیاز کسب کرده و در رده چهاردهم جدول قراردارد، جایگاهی که تحت هیچ شرایطی برازنده این تیم نبوده و مدیران باشگاه خواسته های بسیار بالاتری دارند .

در هر حال پیروزی شاگردان گل محمدی در این بازی، ذوب آهن و منصوریان را وارد فاز تازه ای کرد که ممکن است تصمیم هایی گرفته شود که به مذاق سرمربی این تیم خوش نیاید و شاید فرصت برای حضور او بر روی نیمکت این تیم در آستانه به پایان رسیدن هم باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.