کاپیتان تیم سپاهان گفت: ما هنوز کاری نکرده‌ایم زمانی باید مغرور باشیم که جام را بالای سر ببریم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی کیانی درمورد برد بیرون از خانه سپاهان مقابل گل‌گهر گفت: می‌دانستیم بازی سختی است،گل گهر در بازی‌های قبلی نتیجه نگرفته بود و باید این بازی را می‌برد، آنها تغییر و تحول زیاد داشتند و مجید جلالی هم تازه به این تیم آمده، تیم خیلی خوبی هستند اما ما هم سپاهانیم و برای حفظ صدرنشینی محکوم به برد بودیم. در هر بازی چه  داخل و چه بیرون از خانه برای برد به میدان می‌رویم، به بچه‌ها خسته نباشید می‌‌گویم. شاید در 10 دقیقه آخر بازی تمرکز لازم را نداشتیم اما در کل سوار بازی بودیم. مهم سه امتیاز بازی بود و خدا کمک کرد تا این سه امتیاز را بدست بیاوریم و تقدیم هواداران کنیم. 

کیانی در مورد اینکه سپاهان بعد از هفت بازی هنوز گلی را دریافت نکرده و این یک رکورد در لیگ برتر محسوب می‌شود، گفت: خدا را صد هزار مرتبه شکر که این اتفاق برای ما افتاده است البته این مساله تنها به خط دفاع و هافبک مربوط نمی‌شود و کل تیم چه آ‌نهایی که بازی می‌کنند و چه آنهایی که بازی نمی‌کنند در این رکورد سهیم هستند، همه برای تیم زحمت می‌کشند و با جان و دل تلاش می‌کنند که گل نخوریم. ان شاءاله این روند رو به رشد ادامه داشته باشد و بتوانیم باز هم دروازه خودمان را بسته نگه داریم تا سپاهان را به جایگاه اصلی برسانیم. 

کاپیتان سپاهان در پاسخ به این سوال که ممکن است این روند خوب باعث غرور آنها شود گفت: نه، ما هنوز کاری نکرده‌ایم، زمانی باید مغرور شویم که جام را بالای سر برده باشیم، سال گذشته می‌توانستیم قهرمان باشیم اما با یک مساوی جام را از دست دادیم اگر بخواهیم مغرور شویم همینطور که بالا هستیم با دو بازی سقوط می‌کنیم. در حال حاضر رقیبانمان به ما بسیار نزدیک هستند هرچند که بچه‌های تیم باتجربه‌ هستند، کادر فنی خیلی بزرگی بالای سر ما است. با بودن امیر قلعه‌نویی خیالمان راحت است. ما هم تا جایی که می‌توانیم باید حواسمان باشد تا مغرور نشویم و ان شاءاله در لیگ برتر و جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی را بگیریم. 

وی در مورد اینکه  روز گذشته در شهر سیرجان باز هم شعارهایی علیه قلعه نویی دادند، گفت: به نظر من آنها طرفداران سیرجانی نبودند مردم خوب سیرجان هم تیمشان را خوب تشویق کردند و هم ما را مورد محبت خودشان قرار دادند. تعداد اندکی بودند که لباس تیم‌های دیگر را پوشیده بودند و شاید از جاهای دیگری خط می‌گیرند. نکته مهم موفقیت تیم ما است بازیکنان تیم ما آنقدر بزرگ هستند که با این شعارها به حاشیه نروند. ما به این چیزها اهمیت نمی‌دهیم، با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم که ان شاءاله بتوانیم امسال دل هواداران و تمام کسانی که برای این تیم زحمت می‌کشند و دعا می‌کنند را شاد کنیم. 

کیانی در مورد کارت زردی که روز گذشته گرفت و بازی هشتم را از دست داد، گفت: بله متاسفانه کارت گرفتم،‌ابتدا فکر کردم تصمیم داور درست نبود اما فیلم را که دیدم متوجه شدم آن صحنه کارت داشت اما به هر حال برای من موفقیت تیم از همه چیز مهمتر است. ما تیم کاملی هستیم چه من باشم و چه من نباشم و بازیکن زیاد داریم ان شاء اله هر کسی در بازی هفته هشتم بازی می‌کند به نحو احسن بازی کند. سربلندی تیم از همه چیز مهمتر است. 

کاپیتان تیم سپاهان درمورد اینکه آیا بازی این هفته مقابل سایپا بازی راحتی برای سپاهان خواهد بود، گفت: نه، به هیچ وجه. هیچ بازی برای ما راحت نیست و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. ما در بازی روز گذشته چند دقیقه حریف را دست کم گرفتیم و آنها سوار بازی شدند و یکی دو موقعیت خطرناک هم خلق کردند. به هر حال آنها هم فوتبالیست هستند و الکی به زمین نمی‌آیند، سایپا هم تیم خوب و جوانی است و ابراهیم صادقی مربی خیلی خوبی است. دست کم گرفتن سایپا می‌تواند خطرناک باشد. بچه‌های ما می‌دانند نگه داشتن صدر برای ما خیلی مهم است. با تمام قدرت می‌جنگیم که صدرنشینی را تا آخر ادامه بدهیم. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.