مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رایزنی‌های متعددی با رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ انجام داده تا کاپ قهرمانی در سوپرجام در هفته نهم به این باشگاه اهدا شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر هجدهم و جام حذفی فصل گذشته این تیم با اعلام سازمان لیگ به عنوان قهرمان سوپر جام معرفی شد. بعد از اینکه پرسپولیس با تغییرات مدیریتی روبرو شد، محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل این باشگاه از مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال درخواست کرد تا جام قهرمانی در سوپر جام در ورزشگاه آزادی و در یک بازی خانگی مقابل چشم هواداران به پرسپولیس داده شود.
در ابتدا قرار بود در بازی پرسپولیس مقابل نفت آبادان این جام به پرسپولیسی‌ها اهدا شود، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و حالا صحبت از اهدای جام در بازی سرخپوشان مقابل ماشین‌سازی در هفته نهم به گوش می‌رسد. در این خصوص محمدحسن انصاری‌فرد مذاکرات متعددی با مهدی تاج و حیدر بهاروند رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ انجام داده است.
مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال این هستند تا برخلاف فصل گذشته که جام قهرمانی در سازمان لیگ به پرسپولیس اهدا شد، این بار این جام مقابل چشم هواداران به این تیم اهدا شود. در صورتی که مشکل خاصی به وجود نیاید، باشگاه پرسپولیس جشن قهرمانی در سوپرجام در سال ۹۸ را بالاخره در هفته نهم لیگ برتر برگزار خواهد کرد. البته شب گذشته سعید فتاحی مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر اعلام کرد که زمان اهدای جام به پرسپولیس هنوز مشخص نیست!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.