کاظم اولیایی، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال اعتقاد دارد این باشگاه برای بازگشت به روزگار بسیار خوب خود، با مدیرانی دلسوز و استقلالی داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کاظم اولیایی درباره شرایط خوب تیم فوتبال استقلال پس از کسب سه پیروزی متوالی اظهار داشت: آرزو می‌کنم آب و هوای استقلال همیشه بهاری و درخشان باشد. خوشحال شدیم که سه پیروزی به دست آوردیم و هواداران خوشحال شدند.

وی در مورد شعار تماشاگران علیه امیرحسین فتحی با وجود برتری آبی‌پوشان تصریح کرد: در زمان مدیریت من و وقتی که تیم در زمین مشکل داشت، ممکن بود هواداران شعار بدهند که من از استقلال بروم! وقتی گل مساوی به ثمر می‌رسید، هواداران ساکت می‌شدند و با گل برتری تیم، آنها ما را تشویق می‌کردند! اینکه پس از زدن چهار گل و با سه پیروزی متوالی استقلال علیه فتحی شعار می‌دهند، پدیده‌ای  جدید است. مجمع باشگاه استقلال و خود فتحی باید این موضوع را بررسی کنند.

«شاید وعده‌های انجام نشده، هواداران استقلال را عصبانی کرده است.»، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال ضمن بیان این جمله گفت: تماشاگران با استقلال زندگی می‌کنند و باید عمق موضوع را شناخت. زمانی که آقایان مسئولیت دارند، باید قول‌های صادقانه دهند تا اگر این وعده‌ها محقق نشد، هواداران بپذیرند که مدیران می‌خواستند اقدام مثبتی انجام دهند که نشده است. پس از بازی می‌گویند استراماچونی از جذب هوپر اطلاع نداشته که این موضوع برای من مبهم است. امیدوارم فتحی تلفنش را پاسخ دهد تا جوابش را به شما بدهم!

اولیایی درباره انتقادات پیشکسوتان باشگاه استقلال از فتحی، از جمله علی جباری بیان کرد: جامعه، این پیشکسوتان را می‌شناسد و آنها مورد سؤال قرار می‌گیرند. باشگاه در شرایط بدی است و ما مورد سؤال مردم هستیم. وقتی پاسخی برای آنها نداریم، عصبانی می‌شویم. متأسفم که جباری، سلطان بلامنازع استقلال تحت فشار مجبور شد این صحبت‌های انتقادی را مطرح کند که این یعنی وضعیت مناسبی نیست.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود مسعود سلطانی‌فر از او برای مدیریت باشگاه برنامه خواسته است، خاطرنشان کرد: وزیر ورزش و جوانان از کسی برنامه نگرفت، اما درباره استقلال با عده‌ای مذاکره می‌کند و راهکار می‌خواهد که من هم جزو این گروه هستم. تغییر مدیرعامل را در این شرایط به مصلحت استقلال نمی‌دانم.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در ادامه افزود: باشگاه باید وضعیتی را بروز دهد که ببینیم ساختار آن چگونه است، چه کسی چه نقشی دارد و مسیر بسته شدن تیم را دانست. مدیران در نقل‌وانتقالات باید فعال‌ترین موقعیت را داشته باشند. آیا مدیران در آن زمان فعال بودند و هماهنگی لازم میان اعضای هیئت مدیره وجود داشت؟

اولیایی در پاسخ به این پرسش که راه خروج استقلال از شرایط موجود چیست، اظهار داشت: باید تمام پیشکسوتان را جمع کنیم و به نظرم کار باشگاه استقلال با مدیریت جمعی و برنامه مدون درست می‌شود. اگر استقلال بخواهد به روزگار بسیار خوب خود برگردد، باید مدیرانی دلسوز، استقلالی و اهل پذیرش نظرات دیگران داشته باشند. کار جمعی و برنامه مدون برای اداره باشگاه لازم است. الان هیچ‌کدام از این موارد را نداریم و فتحی به تنهایی وسط افتاده است.

وی با بیان اینکه شأن مدیرعامل باشگاه استقلال باید حفظ شود، گفت: زمانی بود که مدیر باشگاه برای ملاقات با بازیکنان استقلال،‌ به آنها وقت می‌داد، اما الان سه نفر از مدیران باشگاه برای مذاکره با یک بازیکن به ترکیه رفتند که در زمان افتخاری، بازیکن هم به ترکیه نیامد. شأن استقلال بالاتر از این‌هاست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.