باتوجه به عدم حضور تیم والیبال شهروند اراک در سیرجان به نظر می‌رسد بازی فردای این تیم با فولاد ایرانیان برگزار نخواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم فولاد ایرانیان سیرجان با هدایت محمدرضا دامغانی باید از شهروند اراک میزبانی کند.

تیم‌ها برای برگزاری بازی‌های خود معمولاً حداقل یک روز پیش از شروع مسابقه به شهر میزبان سفر می‌کنند، اما تیم شهروند اراک برای برگزاری بازی هفته دوم خود به سیرجان نرفته است. به نظر می‌رسد عدم اعزام تیم شهروند اراک به سیرجان به معنی عدم برگزاری بازی هفته دوم این تیم مقابل فولاد ایرانیان سیرجان خواهد بود.

باید منتظر ماند و دید که آیا نظر مسئولان والیبال اراک در لحظات پایانی تغییر پیدا خواهد کرد یا خیر. ضمن اینکه واکنش سازمان لیگ هم نسبت به این اتفاقات می‌تواند جالب باشد، چراکه امسال سخت‌گیری‌های زیادی برای حضور تیم‌ها در لیگ برتر صورت گرفته است.

پیش از این گفته می‌شد که احتمالاً فرهاد نفرزاده، سرمربی تیم والیبال نظامیان ایران در رقابت‌های جهانی سیزم هدایت اراکی‌ها را برعهده بگیرد. تیم والیبال شهروند اراک در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور در اراک با نتیجه 3 بر صفر مغلوب پیکان شد. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.