مدافع تیم فوتبال پرسپولیس از هواداران خواست به حمایت‌های خود ادامه دهند تا پرسپولیس نتایج لازم را به دست آورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نادری درباره آخرین شرایط پرسپولیس پیش از سفر به اهواز اظهار کرد: خوشبختانه تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و به لحاظ بدنی به طور کامل آماده هستیم تا مقابل فولاد به میدان برویم. کادر فنی با بازیکنان صحبت‌های لازم را انجام داده و به لحاظ ذهنی هم آماده بازی فردا هستیم.

او ادامه داد: در بازی قبل مقابل ماشین‌سازی بدشانسی آوردیم وگرنه با سه امتیاز زمین را ترک می‌کردیم و هواداران هم خوشحال به خانه می‌رفتند. متاسفانه از فرصت‌های زیادی که داشتیم استفاده نکردیم و کار در دقایق پایانی برایمان سخت شد.

مدافع پرسپولیس گفت: فولاد تیم بسیار خوبی است و در خانه برای هر حریفی خطرناک است. با این حال ما برای ماندن در جمع مدعیان به سه امتیاز این بازی نیاز داریم و امیدوارم با دست پر از اهواز بازگردیم.

نادری با اشاره به اینکه علی علیپور مهره ارزشمندی برای تیم است گفت: علیپور آقای گل تیم بوده و در این سال‌ها زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده است. به نظر من نباید بخاطر یک اشتباه او را مورد شدیدترین حملات قرار داد و تمرکزش را به هم زد. او بازیکن مهمی برای تیم است و باید حمایتش کرد تا دوباره به روز‌های خوب برگردد. این را هم بگویم که او بعد از بازی تا نیم ساعت سرجایش نشسته بود و از شدت ناراحتی حتی سرش را هم بالا نیاورد. ما هم در تیم به او کمک می‌کنیم تا دوباره پایش به گل باز شود.

نادری همچنین درباره حضورش در اردو‌های تیم ملی گفت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم با عملکرد خوب در پرسپولیس نظر ویلموتس را جلب کنم و از او تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد. امیدوارم بتوانم بازهم در اردو‌های تیم ملی حاضر باشم و برای بازی در ترکیب اصلی هم کادر فنی را مجاب کنم. همچنین از اعتماد کالدرون تشکر می‌کنم که باعث شد من بتوانم از پرسپولیس به تیم ملی برسم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.