مدیرعامل باشگاه استقلال تأکید کرد که وزیر ورزش و جوانان اراده‌ای جدی برای واگذاری دو باشگاه مطرح پایتخت به بخش خصوص دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیرحسین فتحی پس از سیزدهمین جلسه کارشناسی و تصمیم‌گیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که پیش از ظهر امروز (یکشنبه) با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: یک اراده بسیار جدی از سوی وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی وجود دارد.

وی افزود: در جلسات خصوصی و گروهی که در خدمت آقای سلطانی‌فر و معاونان وزارت ورزش بودیم همواره تأکید خاصی روی این واگذاری وجود داشت. محوریت این موضوع با معاونت محترم حقوقی و امور مجلس است که آقای تقی‌زاده هم با جدیت و به‌صورت روزانه پیگیر امور هستند. کارگروهی برای این کار تشکیل و دو کارگزار هم از سوی دو باشگاه معرفی شده‌اند. 

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: قرار شد جلسات از این به بعد بسیار جدی‌تر و تخصصی‌تر دنبال شود و امیدواریم این روند خصوصی‌سازی که قطعاً هم به سود دو باشگاه و هم به سود جامعه ورزش است، هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد. موانع قانونی هم که در این مسیر وجود دارد خیلی دست‌وپاگیر نیست و امیدواریم با برگزاری مجمع سالانه باشگاه استقلال که در پایان آبان ماه برگزار خواهد شد، تمام این موانع مرتفع شود.

فتحی در پایان درباره روند نتایج خوب باشگاه استقلال در هفته‌های اخیر گفت: همان‌طور که اوایل فصل وعده داده بودم صبوری هواداران باشگاه استقلال نتیجه داد و اعتقاد دارم هنوز این استقلال با روزهای اوج خود فاصله دارد و با صبوری و حمایت بیشتر هواداران و اعتمادشان به باشگاه اطمینان دارم نتایج بهتر و بازی‌های زیباتری هم در راه است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.