نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای رفع مشکل صدور کارت بازیکنان نساجی با سلطانی‌فر و تاج نشستی خواهیم داشت، گفت: اگر نتیجه‌ای حاصل نشد، موضوع را در مجلس مطرح می‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عبدالله رضیان در ارتباط با عدم صدور کارت ۵ بازیکن نساجی اظهار کرد: تا فردا نشستی با وزیر ورزش و جوانان و یا رئیس فدراسیون فوتبال برای رفع این مشکل خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه نگاه متولیان به باشگاه‌های خصوصی باید مهربانانه‌تر باشد، افزود: هواداران نساجی در مازندران، میلیونی‌اند و فدراسیون باید بین باشگاه‌های دولتی که از بنیه مالی قوی برخوردارند و باشگاه‌هایی که از جیب شخصی هزینه می‌کنند، فرق قائل شود.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مراجعات زیادی از سوی مردم به بنده شده و مردم از ما انتظار یاری دارند، گفت: باید بررسی شود چرا فقط کارت‌های بازیکنان نساجی صادر نمی‌شود، آیا واقعاً ۱۵ تیم دیگر حاضر در لیگ برتر هیچ مشکلی ندارند.

رضیان بیان کرد: هواداران نساجی همواره نماد ادب و اخلاق بوده‌اند و هیچ‌گاه حرکتی خلاف امنیت ملی و عمومی انجام نداده‌اند؛ به‌خاطر این عزیزان هم که شده فدراسیون باید مشکل نساجی را با ارائه راهکاری که در توان باشگاه باشد، رفع کند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر نشست شما با سلطانی‌فر و تاج نتیجه‌بخش نباشد، چه تصمیمی می‌گیرید، تصریح کرد: جناب وزیر از قبل به ورزش مازندران لطف داشته‌ و تا آنجایی که اطلاع دارم رئیس فدراسیون نیز نگاه مضاعفی داشته‌اند، انشاالله مشکلات پیش‌روی نساجی رفع شود و این عزیزان همکاری خواهند کرد ولی اگر بنده تبعیضی ببینم و یا اینکه احساس کنم عزمی برای رفع مشکل نساجی وجود ندارد، قطعاً به اتفاق دیگر همکارانم این مسئله را در مجلس مطرح خواهیم کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.