سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: انتظار داریم که داوران دقتشان را بالا ببرند؛ چراکه تیم‌ها هزینه‌های زیادی می‌کنند و همین اشتباهات سهوی می‌تواند تمام زحمات تیم‌ها و باشگاه‌ها را از بین ببرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا فتاحی در مورد بازی فردا بین دو تیم سپاهان و تراکتور تبریز گفت: بازی فردا یکی از بازی‌های مهم لیگ است و ما آرزو داریم این دیدار خوب و تماشاگرپسند برگزار شود. اوضاع تیم خوب است و مشکل خاصی نداریم. بازیکنان دستورات کادر فنی را در تمرینات مرور می‌کنند و امیدواریم هواداران در بازی فردا ما را تنها نگذارند تا یک روز خوب و به‌یادماندنی را برای آنها رقم بزنیم.

سرپرست سپاهان در خصوص وضعیت 5 بازیکن مصدوم این تیم گفت: خوشبختانه محمدرضا ایرانپوریان پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش حالا آماده بازی مقابل تراکتور است و نام او در لیست ما وجود دارد که می‌تواند در صورت صلاحدید کادر فنی برای تیم به میدان برود. به غیر از او، کومان، مسلمان، بحیرایی و نقی‌زاده مصدوم و هنوز مشغول پشت سر گذاشتن روند درمانی هستند.

وی در خصوص داوری بازی فردا گفت: در بازی‌های قبلی دیدید که در حقمان اجحاف شد، در بازی با سایپا، پنالتی ما را نگرفتند، اما برای پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی صحنه‌ای که نسبت به خطا روی بازیکن ما مقابل سایپا آرام‌تر بود را پنالتی گرفتند. در بازی با پارس جنوبی هم از داوری ضرر کردیم اما به هر حال اینها اشتباهات سهوی است. انتظار داریم که داوران دقتشان را بالا ببرند؛ چراکه تیم‌ها هزینه‌های زیادی می‌کنند و همین اشتباهات سهوی می‌تواند تمام زحمات تیم‌ها و باشگاه‌ها را از بین ببرد.

سرپرست سپاهان در خصوص پیش بینی نتیجه بازی فردا گفت: ما فردا برای ارائه یک بازی خوب به مصاف تراکتور می‌رویم، مطمئن باشید بازیکنان تمام تلاششان را می‌کنند تا بهترین علمکردشان را در زمین نشان دهند. 3 امتیاز این بازی برای ما بسیار مهم است و انتظار داریم که با کسب پیروزی از زمین خارج شویم. برای سهولت تماشاگران بلیت این مسابقه را نیم بها کردیم و دوست داریم که نقش جهان از هواداران سپاهان پر شود. 10 درصد ورزشگاه را به هواداران تراکتور می‌دهیم، اما اگر جای خالی در ورزشگاه وجود داشت و هواداران بیشتری از تراکتور آمده بودند این درصد را بیشتر خواهیم کرد.

فتاحی در پاسخ به این سوال که مجوز حرفه‌ای سپاهان با ورزشگاه فولادشهر گرفته شده و چه زمانی این مجوز برای نقش جهان صادر خواهد شد، گفت: در این خصوص مدیران باشگاه مشغول انجام کارها هستند و طبق قولی که به باشگاه داده شده، تا پیش از آغاز مسابقات این مجوز آماده می‌شود تا برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا از میزبانی نقش جهان استفاده کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.