فرزند مرحوم منصور پورحیدری گفت:‌ اگر تخلفی درباره قرارداد پدرم صورت گرفته باشد از جانب باشگاه استقلال بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی پورحیدری فرزند مرحوم منصور پورحیدری بعد از پیروزی 5 بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان و حضورش بعد از مدت‌ها در ورزشگاه آزادی گفت:‌ امروز این دیدار با سومین سالگرد درگذشت پدرم مصادف شد. باشگاه استقلال امروز برای این دیدار ما را دعوت کرد که دیدن این بازی در کنار مردم باعث افتخار بود که با پیروزی خوب استقلال هم همراه شد.

وی ادامه داد: مرحوم پورحیدری واقعاً عاشق استقلال بود که نیازی به گفتن ندارد مطمئناً روحش از این پیروزی شاد شده است.

فرزند مرحوم منصور پورحیدری درباره عملکرد استراماچونی در این مدت گفت: به نظرم مربی با دانش و خوبی است و عملکرد قابل قبولی داشته است. درست از ابتدای حضورش نتایج قابل قبولی نگرفت که به دلیل عدم شناختش از فوتبال ایران بود اما نشان داده است که از زمانی که با این فوتبال آشنا شده است چقدر بزرگ است. فکر می‌کنم امسال سال خوبی برای تیم فوتبال استقلال باشد.

پورحیدری درباره مطالبات مرحوم پدرش گفت: متأسفانه به جایی نرسیده است تا جایی که متوجه شدیم این موضوع در اختیار باشگاه نیست و سازمان بازرسی کل کشور از این قرارداد ایراد گرفته است اما این ایراد هم از سوی باشگاه استقلال بوده است که قرارداد را امضا کرده و در سازمان لیگ به ثبت رسانده است که باعث شده پدرم به عنوان سرپرست روی نیمکت استقلال بنشیند اگر هم تخلفی بوده از سوی مسئولان باشگاه استقلال بوده است.

وی افزود: امیدواریم این مشکل هرچه زودتر حل شود. امروز با فتحی صحبت کردم و امیدوارم هفته آینده هم برای این مشکل جلسه‌ای داشته باشیم. ایراد سازمان بازرسی این است چون مرحوم پورحیدری عضو هیأت مدیره هم بوده است نمی‌توانسته به عنوان سرپرست قرارداد ببندد و به نوعی دو شغله محسوب می‌شود. در حالیکه پدر من از هیأت مدیره حقوقی دریافت نمی‌کرده است و موضوع دوشغله زمانی قابل قبول است که هر دو بخش دریافتی داشته باشد و تنها دریافتی پدرم به خاطر قراردادی بوده است که به عنوان سرپرست داشته است. فکر می‌کنم اگر فیفا به این موضوع ورود کند دیگر سازمان بازرسی نمی‌شناسد البته این موضوعی درون‌خانوادگی است و اگر پای ارگان‌های دیگر از این موضوع خارج شود مسئله حل می‌شود.

فرزند مرحوم منصور پورحیدری تصریح کرد: متأسفانه باعث دلخوری و ناراحتی شده است یکی از مسئولین سابق باشگاه که خیلی به ما نزدیک و پیگیر موضوع بود حالا دیگر جواب تلفن‌مان را هم نمی‌دهد اما فتحی لطف کرد  در این خصوص با همدیگر صحبت کردیم. آخرین قرارداد مرحوم پورحیدری 200 میلیون تومان بود و حتی باشگاه استقلال این قرارداد را از سیستم خود خارج کرده است اما در سازمان لیگ به ثبت رسیده و نسخه آن را داریم که ظاهراً به دلیل ایراد سازمان بازرسی بوده است. مبلغی هم به خاطر اختلاف حساب ما و باشگاه است که امیدواریم این مشکل هم حل شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.