آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان را ستود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل صنعت نفت اظهار داشت: اول از همه می‌خواهم یک تبریک فوق‌العاده به بازیکنانم بگویم. به این دلیل که من را صد درصد همراهی کردند. مدلی که تیم ما فوتبال بازی می‌کند، مقابل همه هست و همه می‌بینند. مقابل تیمی بازی کردیم که فقط به پرسپولیس باخته بود، آن هم با یک شوت از راه دور. امروز نمی‌دانم چند موقعیت روی دروازه آنها داشتیم و خیلی خوب بودیم که باید به بازیکنانم تبریک بگویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: از سوی دیگر، متأسفانه در روزی که همه خیلی برای استقلال خوشحال هستند، باید بگویم ما خیلی نمی‌توانیم خوشحالی کنیم. شرایطی که در این چند ماهه کار می‌کنیم، به هیچ وجه احترام‌آمیز نیست، آنهم برای تیمی که 30 میلیون هوادار دارد. قبول کردم با استقلال قرارداد امضا کنم، چون این تیم بهترین تیم آسیاست. برای هر بازی به بازیکنانم فشار می‌آورم و می‌خواهم تمام توان خود را بگذارند و با این شرایط آنها تمام توان خود را می‌گذارند، اما با این وضعیت، امکان ادامه همکاری وجود ندارد. خیلی از افرادی که کنار تیم هستند، تدارکات، ماساژور و... حتی یک ریال هم دریافت نکرده‌اند. حتی بازیکنان هم در یک ماه گذشته، یک ریال دریافتی نداشته‌اند. خیلی از بازیکنان به دلیل مشکلات مالی، توان آمدن به تمرین را هم ندارند و هزینه آنها بیشتر از قرارداد آنهاست. البته منظورم بازیکنان جوان است.

استراماچونی در ادامه نشست خبری به انتقاد شدید از مدیران باشگاه استقلال پرداخت و گفت: در تیم‌های دیگری هم شرایط سختی داشتم. در تیم پاناتینایکوس هم مشکلاتی بود، اما همه می‌دانند که مدیران باشگاه استقلال با بازیکنان و کادرفنی، صادق نبودند. اکنون من هیچ پاسخی برای بازیکنانم ندارم و هر روز به ما می‌گویند، فردا یا هفته بعد همه چیز درست می‌شود، اما با این شرایط برای من مقدور نیست که به کارم ادامه بدهم. همه می‌بینید که تیم چطور بازی می‌کنند و اگر ارزش بازیکنان من 100 باشد به اندازه یک بازیکن یکصدوپنجاه‌تایی تلاش می‌کنند و در زمین توان می‌گذارند. تمام هواداران باید این را بدانند که هفته پیش یک جلسه تمرینی نداشتیم که به دلیل در دسترس نبودن یکی از زمین‌ها و آماده نبودن زمین دیگر بود. شاید باورتان نشود، من چند روز پیش بعد از تمرین به خانه رفتم، بدون اینکه دوش بگیرم. با این حال ما ماندیم و کار کردیم تا به نتیجه برسیم، اما با ادامه این شرایط امکان ادامه همکاری وجود ندارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.