آرش رضاوند، هافبک تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، او و دیگر بازیکنان این تیم با بردهای اخیرشان مغرور نخواهند شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش رضاوند با ابراز خوشحالی از پیروزی 5 بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: خدا را شکر که توانستیم این نتیجه خوب را به دست بیاوریم و باید دست تک تک هواداران را بوسید که به بهترین شکل ما را در این هوای سرد حمایت کردند. تیم از هر لحاظ عالی کار کرد و توانست روند رو به جلوی خود را ادامه بدهد. فکر می‌کنم از این به بعد کار تیم‌ها برای قرار گرفتن مقابل استقلال سخت خواهد بود.

وی در واکنش به این سؤال که چرا تیمش بعد از زدن چهار گل در نیمه اول، در نیمه دوم بی‌انگیزه شد، خاطر نشان کرد: نه، این نظر را قبول ندارم، چرا که حملات زیادی روی دروازه نفت آبادن در نیمه دوم داشتیم و یک گل هم به ثمر رساندیم. به هر صورت وقتی 5 بر صفر جلو بودیم طبیعی بود که بخواهیم بازی را کنترل کرده و حفظ نتیجه کنیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال راجع به آینده استقلال و اینکه از این به بعد توقع از تیم استراماچونی بالا خواهد رفت، عنوان کرد: طبیعی است که در هر بازی از استقلال توقع برد باشد، اما مطمئن باشید ما با این بردها مغرور نمی‌شویم. امیدوارم با تلاش بیشتر بتوانیم روند خوب‌مان را ادامه دهیم.

رضاوند درباره صحبت‌های استراماچونی در نشست خبری و اینکه او تهدید به استعفا از سمتش کرده است، گفت: نمی‌دانم سرمربی تیم چه صحبت‌هایی را در نشست خبری کرده است. اجازه بدهید درباره مسائل مالی و مشکلات تیم بزرگ‌تر‌ها صحبت کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.