به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان سومین دوره حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند. تیم خوب خوزستانی فوتبال ما آمار بسیار خوبی را مقابل قرمزهای پایتخت به دست آورده است. اولین تقابل آنها به فصل چهاردهم برمی‌گردد. مسابقه‌ای که حمید درخشان با سر و صدای زیاد جای علی دایی را گرفته بود و مرحوم هادی نوروزی به محض ورودش به زمین گل تساوی را برای پرسپولیس زد.
درخشان هنوز روی نیمکت جابه‌جا نشده بود که آرام شد. فقط ۳ دقیقه از بازی گذشته بود که پرسپولیس به بدترین شکل ممکن گل خورد. یک دفع توپ اشتباه از بنگر باعث شد بعد از یکی دو ضربه به توپ، چراغی از زاویه‌ای بسته و از گوشه محوطه جریمه دروازه پرسپولیس را باز کند. دقیقه 60 بود که درخشان دو تعویض همزمان انجام داد و یکی از تعویضی‌های او با اولین لمس توپ گل مساوی را زد. هادی نوروزی با ضربه کاشته از زاویه بسته بازی را به تساوی کشاند تا درخشان در اولین بازی‌اش بازنده نباشد.
دومین رویارویی آنها به پنجشنبه 21/12/93 و هفته بیست و سوم برمی‌گردد. این‌بار پرسپولیس بود که به گل رسید. دقیقه 24 بازی در پی ضربه ایستگاهی نوروزی توپ به عالیشاه رسید و او با شوتی سر ضرب توپ را روانه دروازه حریف کرد که توپ با برخورد به پای حریف کمانه کرد و داخل دروازه شد. دقیقه 37 پرسپولیس با پاس عمقی صادقیان، فرار عالی و پاس زیبای عمقی عالیشاه، توسط علیپور به گل دوم رسید. اما مسجدسلیمان قبل از به پایان رسیدن بازی در نیمه اول اختلاف را توسط امرایی به حداقل رساند. فقط 30 ثانیه مانده به پایان بازی خیمه سنگین نفتی‌ها در هجده قدم پرسپولیس بالاخره نتیجه‌بخش بود و کرملاچعب جوان که از لحظه ورودش دنبال گرفتن پنالتی و درگیری با سوشا و مدافعان پرسپولیس بود با اشتباه خانزاده و ضربه‌‌ای سرضرب گل مساوی را به ثمر رساند تا نفت بازگشتی رویایی داشته باشد. سوشا در حالی در آن بازی گل دوم را دریافت کرد که فردا درون دروازه نفت مسجدسلیمان مقابل تیم سابقش می‌ایستد. نفت مسجدسلیمان آن فصل با قرار گرفتن در مکان پانزدهم به لیگ یک سقوط کرد و لیگ هجدهم بازگشتی دوباره داشتند. هر دو بازی آنها در هفته چهارم و نوزدهم با تساوی بدون گل به پایان رسید. امروز پنجمین رویارویی این دو تیم آیا برنده‌ای دارد؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.